Podpora imunity pred nástupom do škôlky

26. júl 2024

Ahojte poradili by ste mi čo vašim detičkám pomohlo ,pomáha na imunitu? Synček 4 ročný ide v septembri do školky, dr.mi odporučila začať v auguste s imunoglukanom . Pomohlo to reálne Vašim detom? Syn chorý veľmi nebýva, ale má ekzém na lícach v lete . Určite sa nevyhneme chorobám v škôlke , s tým počitam ale rada by som niečo preventívne. Inak papa všetko má rád surovu zeleninu,ovocie a von chodíme každý deň

banalu
26. júl 2024

Mne gastro dr. povedala, ze mam davat malej toto. Tak som zacala tento tyzden. Uvidime ci to nejako pomoze 🤷‍♀️

snowflakenel
26. júl 2024

Davam imunoglukan, striedam s jack hlivacek.
Naposledy mi ale detsky povedal, ze uplme staci obycajny votamim C,,davam Cebion, decko, becko, zinok. Pytala som sa ho, lebo deti mi dost sportuju, chodia na sutaze, ze co take odporuci....

daniela2629
26. júl 2024

Áno, imunoglukan synčekovi veľmi pomohol, plus sme mu na posilnenie imunity ešte dávali detský lipozonalny vitamin C askor. A keď predsa ochorel nasadili sme mu imunoglukan acut a delta colostrum..veľa zdravia prajem 🙂

veklipo
26. júl 2024

Ja som nedávala nikdy nič, obe moje deti maju dobrú imunitu - škôlkarské choroby typu sopel neriešim. Nikdy v škôlke nechytili nič, čo by vyžadovalo lekára.
Naopak, zapal pľúc dcéra dostala netuším kde, lebo, ten týždeň bola doma, u lekárky v čakárni chytila chrípku a v nemocnici na pľúcnom chlamýdie a kovid. Po dlhej liečbe jej predpísali imunor.
Keď sa po 3 mesiacoch dala dokopy, opäť v škôlke fungovala bez chorôb.

snowflakenel
26. júl 2024

Inak, aj to mi vravel, ze je normalne, ze deti byvaju v kolektove casto xhore. Ze z toho vyrastu. A naozaj, aj u mojicj som si vsimla, ze sa to zlepsilije. Ono tie choroby su skuska.nervov pre rodicov.
Naprillad tuto zimu icj chripka obisla, len bezne virozy mali. Ale zas dostali kiahne.

x_mery_x
26. júl 2024

Tiez nebyval maly chory, zial neskoro sme zacali az tento rok v january brat ten imunoglukan /na odporucanie doktorky/ a je to zazrak, po nom.nemal uz nic strasne len trosku soplik a kasel, ale plus do toho aj kazdy den inhaloval, teraz ma pauzu a koncom augusta zacne zase brat. Verim, ze tento rok bude lepsi.

machulka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz