Podpora imunity 10 mesačného dieťatka

mongi2010
5. júl 2021

Dobrý deň,
viete odporučiť niečo na podporu imunity pre 10 m dieťatko?
Dakujem

pribinak
5. júl 2021

@mongi2010 ovocie zelenina, pobyt vonku

mytoyou
5. júl 2021

Otužovanie, pestrá strava, dostatok spánku, pobyt vonku za každého počasia ... imunita sa buduje postupne, netreba k nej žiadne prípravky z lekárne

misickaa4
5. júl 2021

@mongi2010 dcko, ccko, probiotika...napr..

elizabet173
5. júl 2021

@mongi2010 pestrá strava, veľa zeleniny a ovocia, žiadne sladené nápoje, obliekať ľahko, v chladných mesiacoch neprekurovať, čo najdlhší pobyt vonku za každého počasia, aj keď prší. Týmto som sa riadila, neviem, čo je to kašeľ, sopeľ, ani v jasliach a škôlke žiadne choroby, iba raz angína a raz kiahne. Viem, že ej to sčasti aj vrodené, ale okrem D vitamínu som nedávala v živote nič.

katkamatka7
5. júl 2021

@mongi2010 Pobyt vonku, pohyb, vetranie, otužovanie.

jasminka22
5. júl 2021

@mongi2010 ono zalezi aj z akeho dovodu riesite podporu imunity, ja davam 10 mesacnej probiotika probiofix imun, ale ona mala predtym intoleranciu laktozy, tak mi odporucili do roka minimalne davat. Pokial je dietatko zdrave a nema nejake problemy viditelne, asi by som to riesila len pestrou stravou.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
5. júl 2021

@mongi2010 ovocie, zelenina, vela na cerstvom vzduchu za kazdeho pocasia. urcite ziadna chemia!

dajna8
7. júl 2021

U nás od malička veľa na čerstvom vzduchu, snažím sa dávať aj veľa ovocia a zeleniny, len vieš ako je to pri deťoch, že proste pri niektorých veciach vzdorujú, takže ešte dávam aj Cebion aby som mala istotu, že má Klára dosť céčka a zatiaľ toto sa nám osvedčilo 🙂

marty_4
13. júl 2021

pri malych detoch je fajn to, ze oni nejako nepotrebuju neviem ake lieky na imunitu, ze ked su zdrave tak im uplne stacia vitaminy a budu zdrave aj ceny rok, len casto je chybou to, ze si myslime, ze deti nepotrebuju nic, ze s problemami sa proste musia popasovat lenze to tak nie je