Pocit na zvracanie po črevnej viróze

katika1811
18. aug 2022

Ahojte dcérka mala crevnu virózu ktorú konkrétne nevieme ale držalo ju to 8dni ubehol mesiac skoro a stále ma pocity akoby na zvracanie ale nenapina ju ani nič podobne vraví že jej je zle pýtam sa ako povie že na zvracanie stretli ste sa niekto stym ? Je pravda že veľmi skoro nabehla normálnu stravu po črevnej tak neviem poraďte alebo aké máte skúsenosti.

ms_green
18. aug 2022

No mesiac je fakt dlhá doba. Črevná viróza väčšinou po týždni už by mala byť ok. Mne osobne býva zle max 2 dni. Ak to fakt že neprestáva tak skús zavolať pediatričke.
Dávaš jej ešte nejaké lieky? Lebo takýto pocit na zvracanie býva často vedľajší účinok.

katika1811
autor
18. aug 2022

@ms_green nie nedostáva žiadne lieky dávam jej probiotiká ale tie som začala dávať teraz nedávno len …crevnu mala dosť silnú si myslím 8dni bruško ju vtedy dosť bolelo a mala riadne kŕče a hnačky a zvracala dokopy 4 ale hnačky mala veľa ….ale je pravda že ma hlieny ktoré jej zatekaju už to ma viac ako mwsiac teraz to liecime sprejom od orl lekára tak ma napadlo či to aj týmto môže byt

ms_green
18. aug 2022

@katika1811 Pozri príbalový leták ku spreju, či sa tam napíše pocit na zvracanie ako vedľajší účinok.
Má mimo toho pocitu na zvracanie aj nejaké iné ťažkosti?

katika1811
autor
18. aug 2022

@ms_green sprej začala brat pred necelým týždňom a toto ma dlhsie ….nie žiadne iné príznaky nemá len toto ju drží ale niekedy mám pocit či si nevymýšľa Leno keď dá hra Šali absolútne akoby jej nič nebolo