Po akom čase si vaše deti zvykli na odsávanie soplíkov?

eririka
16. apr 2018

Po akom čase zvykli vaše detičky na odsávanie soplíkov ? Či vôbec zvykli ?

kandrea
16. apr 2018

Nase nastastie nikdy nemali problem. Same si pytali ked mali plny noštek. Chodte co najďalej od vysávača a neviem aky mate vysávač ale na nasom je potrebne otvorit na rucke dierku (proste aby nebol taky silny tlak) potom to lepsie odsava a samozrejme strieknut morskú sol.

bambulka2015
16. apr 2018

Hned. Nikdy nebol problem. Odsacacky na vysavac maju redukciu. Jedno aky silny vysavac mas, odsavacka netaha silno. Väcsina deti, ktore robia cirkus, nema strach pred samotnou odsvackou. Boja sa skor toho vysavaca, ci zvuku vysavaca. ja nasej vysavam od babätka. Teraz ma 2,5 roka, vie sice smrkat aj sama, ale niekedy, ked je tych soplov viac, si aj sama ide "povysavat". Vravi, ze to stekli. Vysavaca sa neboji, ja som zo zasady riadila byt, vysavala, upratovala atd. len v jej pritomnosti a ked bola v bdelom stave. Takze na ten zvuk ci uz zdialky alebo blizka bola zvyknuta.

monf
16. apr 2018

Našej som odsávala každý deň od narodenia a ani nemukla. Teraz, keď sem tam odsajem, tak sa mrví, ale neplače.

renatka100
17. apr 2018

Odsavali sme stale, kym si nezacala fukat nos, bola nonstop chora, nebol ziadny problem, neskor uz vedela ze jej to pomaha a sama to chcela

babi81
17. apr 2018

na mam elektricku odsavackua v pohode som jej k tomu vysmyslela rozpravku ked mala rok a uz sama si to tetaz pyta, aby som jej vycista noztek