Plný nos v noci

em4life
12. jún 2022

Budite svoje detičky v noci na vytiahnutie soplika odsávačkou? Dcérka má plný noštek, len to môže byť nepríjemné zobudiť ju, zapnúť vysávač a ťahať soplik. Ešte sa nevie dobre vysmrkat.

loliki
12. jún 2022

@em4life Veď dokáže dýchať aj ústami, načo by si ju budila?

nikdenikto
12. jún 2022

Nie ale keď sa sám zobudí že je smädný alebo niečo vtedy mu ho vytiahnem

matullienka
12. jún 2022

@em4life ja v noci ťahám iba vtedy keď vidím, že kvôli tomu nemôžu spať a je nervózna z toho. Pokiaľ spí tak nebudim

em4life
autor
12. jún 2022

@loliki No práveže dýcha sa jej veľmi zle a prehadzuje sa každú chvíľu

nikpa
12. jún 2022

@em4life pokiaľ spí tak to nie je až také zlé. Keď sa začne na to budiť, nevie dýchať, mrnči a vyslovene kvôli tomu nevi zaspať, vtedy zapínam vysávač aj v noci. Ale určite by som dieťa kvôli tomu nebudila a nerobila mu v noci šoky s vysávačom.

svetlana16
12. jún 2022

@em4life nakrájať cibuľu a dat tesne k postieľke, ja dam aj do postielky priamo alebo dam nejaky stolik hned tesne nech to dycha, velmi do uľaví... Alebo ak mate zvlhcovac a don ak je možnosť nakvapat eukalyptus.... Uľaví sa jej a bude lepšie spinkať... 🙂 (ak nie je zvlhcovac tak mokry uterak prevesit k hlavke)....
V noci neodsavam, pokiaľ to nie je velmi zle ale s tymito "babskymi radami" prespia aj celu noc bez budenia 🙂
Skore uzdravenie

laura164
13. jún 2022

V noci som nebudila, vlastne som nemala ani odsávačku na vysávač, len balónik na vytiahnutie a pekne to s tým išlo, ale nasivin som dala na noc a prespala celú noc