Pinďúr u skoro 5-ročného chlapčeka

16. sep 2023

Mamičky, prosím neukamenujte ma, ale mám skoro 5 ročného synčeka a občas sa mu postaví pipík a začne ma objímať a pusinkovať, je to objavovanie? Ja si myslím že áno aj manžel. Ale chcem sa opýtať či to máte podobne. Vďaka 🙂

zuzuliennka1
16. sep 2023

nemyslim si, ze spolu tie dve veci suvisia v tomto veku, ale ze sa mu postavi pipik je uplne normalne 🙂

rebrambora
16. sep 2023

Preco by sme ta mali ukamenovat 😀
My mame dvoch a tiez to v tomto veku zacalo, prvy x to bol vreskot z izby. Nechala som tento rozhovor ale na manzela. Vysvetlil im, ze telo rastie, meni sa. Nejake detske vysvetlenie na co su tie veci tam dole sme uz v tomto veku mali za sebou. A nie, nenechala by som sa od synov objimat, ked sa im postavi pipik - z dovodu, ze viem, ako velmi bola u mna a aj mojho muza v tomto veku rozvinuta sexualita, pravdepodobne to zdedili.
Cize bolo by mi to neprijemne. Myslim si ale, ze vacsina deti tomu celkom nerozumie a nespaja.

oli18
16. sep 2023

Ja mam troch vnukov, niekedy aj u nas sa to stava a ziaden z nich ma nikdy neobjimal 🤣 . Skor si myslim, ze to nepise ziadna matka 🙉

maranta_leuconeura
16. sep 2023

Ved erekciu mozu mat uz novorodenci... co riesis?

slavomira236
16. sep 2023

Tak ze sa postavi pipik je normalne aj ked rano vstavaju chlapci s plnym mechurom pipik je hore. Ja by som nespajala postavenie pipika s tym ze ta chce objimat . 5rocne decko este nevie na co hoo ma. Teda okrem cikania

doriiis
16. sep 2023

Obidve veci sú normálne ale pochybujem,že spolu súvisia.
Aj dospelí muži majú rannú erekciu a v tej chvíli veru neobjima nikoho.Spi jak zabity