Pigmentový fľak na brušku

zuzanka7117
18. apr 2016

Ahojte, rada by som zistila, ci ma niekto skusenosti s takymto flakom, ktory ma moj syn na brusku. Urobil sa mu skoro zo dna na den v novembri, vtedy mal 3 mesiace. Bolo to po tom ako som raz v Tescu kupila zelene pampersky v akcii, v ktorych bolo dost kusov "nekompletnych" proste chybal na nich kusok, cize urcite neboli najkvalitnejsie. Kozna vravi, ze to s tym asi nema nic spolocne, proste len zhoda nahod. Moze byt, neviem. Odvtedy to tam ma stale, trochu sa to zvacsilo. Je to cisto farebny hnedy flak, bez zhrubnutia koze, bez podrazdenia, bez vysusenia.....Asi dva mesiace dozadu sa mu urobil podobny, ale mensi a svetlejsi na chrbte, dva tyzdne dozadu an krku a teraz som si vsimla, ze uz ma maly aj na ruke. Kozna povedala, ze to este nevidela, ked to nema od narodenia, poslala nas do BA na kramare, ani tam nevedia co to je, predpisali na dve kortikoidne maste, ktore mam mesiac natierat a ak sa nezneni, vezmu vzorku a vysetria pod mikroskopom. Velmi sa mi nechce do tych kortikoidov, najskor skusam, rozne prirodne maste a ak nic nepomoze asi ich skusim, ale iste nie na mesiac. Ma niekto skusenost? Dakujem 🙂

misicka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska143
19. apr 2016

Moja mala tiez nemala od narodenia pigmentovy flak,spravili sa jej az okolo roku a to dva na nohe a jeden pod bruskom...ma to takej farby asi ako tvoj na rucicke len ma to ona vacsie na nohacg

zuzanka7117
autor
19. apr 2016

@misicka27 co to je ck?

zuzanka7117
autor
19. apr 2016

@miska143 a co povedali ze to je? Aj jemu sa robia stale nove a nove.

miska143
19. apr 2016

Nie.

misicka27
19. apr 2016

@zuzanka7117 prepac som si pomylila diskusiu 🙂