Pichnutie v hlave u 3-ročnej

8. feb 2023

Ahojte maminy, hneď na začiatok napíšem, ze na problém sa spýtam aj lekárky, ale aktuálne má dovolenku do piatku, tak sa chcem poradiť či nikto nemá podobnú skúsenosť. Malú niekedy pichne v hlávke. Nie často, raz za par mesiacov keď sa rýchlo postaví alebo zakloni hlavu začne plakat a chyti si hlávku vzadu a povie ze ju pichlo. Nemáte podobnú skúsenosť? Inak ziadne zdravotné problémy nemá. Ďakujem

kisskiss
8. feb 2023

Ja som len omylom klikla na tento prispevok.. ale keď už som si to prečítala, napadlo mi, či to nemôže byť od krčnej chrbtice? Neviem, kde vzadu si myslela, ale keď hovoríš, že sa zakloní, tak či tá bolesť nevystreľuje do zadnej časti hlavy z krčnej chrbtice? Deti spia vo všelijakých polohách, zosmyknu sa z vankúša atď. Snáď sa u Dr. ukaze, že nič vážne to nie je, držím palce.

autor
8. feb 2023

@kisskiss Ďakujem krásne 💜 je to vzadu kusok pod temenom hlavy. Je pravda že chodíme na fyzio kvôli vpadnutym členkom, ale ked sme boli na 3rocnej preventívke pozerala doktorka aj postoj a podobne a nevravela nic, ale spýtam sa na to aj na dalsej fyzio, ďakujem 🙏