Physiomer - doba spotreby

betka011
22. jan 2014

chcem sa opýtať či niekto z vás rieši dobu spotreby(28dní), alebo ho používate aj potom
použila som ho zatial len raz a je mi luto ho vyhodit kedze je dost drahy

luba28
22. jan 2014

@betka011 a preco len raz????ved vytieraj nostek kazdy den,...ja davam na tycinku do ucha a vytieram kazdy den,...je to pre hygienu nosteka,kedze fukat nevieme,...

mirkami7
22. jan 2014

ja som si to ani nevšimla že 28dní,používam dokým sa neminie 😉

mirkami7
22. jan 2014

a používame každý deň 🙂

betka011
autor
22. jan 2014

@luba28 ved niekto hovori ze kazdy den, niekto ze len ked ma nadchu, tak to zacnem pouzivat asi ako prevenciu tiez kazdy den

luba28
22. jan 2014

@betka011 kludne kazdy den,....rano to ja robim,... 🙂

lorela
22. jan 2014

@betka011 Fíha, ani ja som si nevšimla spotrebu 28 dní. Používali sme ho s veľkými, naozaj veľkými prestávkami 🙂
Síce je to len morská voda ale načo každý deň keď nie je žiaden problém? 😕

alami
22. jan 2014

@betka011 použila by som aj po spotrebe, ale inak, je to 100%morská voda, nič iné, škoda za to dávať 8 Euro, stačí uvariť v 1l vody 1kl soli a nechať vychladnúť. Tak sa to robí v detských kúpeloch a toto odporúča aj detská alergologička. Použitie v pohode denne 🙂

bambinecko
4. máj 2014

@alami čím potom vstrekuješ roztok do nošteka? physiomer je v tom super, že má silný vstrek, je to síce nepríjemné ale veľmi účinné. kvôli cene som teraz kúpila Vincentku a fľaštička strieka príliš jemne, možno ako prevencia fajn, ale pri soplíkoch je to neúčinné...

alami
4. máj 2014

@bambinecko ja používam len sloníka(nádobku) na preplach nosa, teda nevstrekujem. ale nedá sa to preliať do tej fľaštičky, čo ti dobre strieka? či si ju už zahodila?

dobromila1111
4. máj 2014

@betka011
Ja som spotrebu neriešila..

betka011
autor
4. máj 2014

@dobromila1111 uz neriesim ani ja,mam ho uz asi 3 mesiace a striekam veselo aj tak🙂

bambinecko
4. máj 2014

@alami zahodila som ju, ale nedalo sa to dopĺňať. nad sloníkom som tiež uvažovala, ale vraj pri tom musí dieťa spolupracovať...môj má 11 mesiacov a teda dosť s ním bojujem, kým sa mu dostanem k nosu..

alami
5. máj 2014

@bambinecko áno, musí spolupracovať, to nie je pre tak malé dieťa.