Petéchie na čele

bibg
28. sep 2024

Ahojte, na začiatku septembra som sem dávala fotku že syn (5) mal modrinu na čele ktorá ho nebolela. Nevedeli sme preco vznikla keďže sa nebuchol. Dnes má opäť na tom istom mieste niečo ako modrinu Sle keď to stlacim tak nič sa nestane. Neboli ho zo ani nič. Ráno to určite nemal. Dokonca mám aj fotky kde je jasne vidieť že to nemal. Vyzerajú to ako petechie. Nebuchol sa nikde keďže sa s ním stale hrám. Trosku sme sa jašili a strašne sa smial a keď sa ukludnil pozerám naňho a má to tam znova. Nemá to síce take ako predtým ale má to tam. Odbery mal robené v júni. A všetko bolo v poriadku. Trosku má to vystrašilo. Lebo aj ten prvý x trvalo približne týždeň kým to zmizlo. Je to normálne? Mám to riešiť s dr? Ta fotka kde si zakrýva oči to je zo začiatku septembra. A ta druha je teraz. Majú to aj vaše deti? Som vystrašená

tradaaa
28. sep 2024

@bibg toto nie sú petechie. nie som lekár, ale vyzerá to ozaj ako slabé modrinky, jedna na rovnakom mieste. Nemal tam v minulosti zodretu alebo spálenú pokožku? Spýtala by som sa dr., prípadne napíš do skupiny zdravotníci

bibg
autor
28. sep 2024

@tradaaa úplne sa ta kvalita pokazila ako som to nahrala. Spýtala som sa aj tam ďakujem