Peritol u 14 mesačnej

miriam7979
16. sep 2021

Ahoojte baby dcerka ma 14 mesiacou a strasne slaby jedak a teraz vobec my nechce papat od vcera ledva nieco spapa neviem ci zuby alebo co ale s dr nam predpisal teraz peritol stvrtku 3 krat denne pred jedenim hodinj pred tym… chcem sa spytat pomohol vam ? A ak ano po akej dobe ste videli ze sa rozpapali ? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼Dakujem💗

jasminka22
16. sep 2021

@miriam7979 ahoj, ja mam rocnu dcerku, tiez je slaby jedak, je to boj hlavne co sa tyka normalneho obeda. Chcem sa spytat, to je liek ma podporu chuti do jedla co jej predpisal? Robil jej doktor krvne odbery, nasa je anemicka, uziva zelezo, docitala som sa, ze aj pritom moze byt mensia chut dojedla. Nezje ti vobec nic? Nasa by len chrumky jedla. Jedava tak, ze ju treba zabavat, neviem to zmenit, som z toho smutna a unavena. Prepac, ze som sa pridala k teme, hoci na tvoju otazku neviem odpovedat.

deti95060810
16. sep 2021

mali sme... moc nezabral...

petka1402
16. sep 2021

@miriam7979 synovec braval, ale neviem ci mu to pomohlo.. Nepchala by som dieťa takými liekmi, lebo utlmuju, no synovec bol otapeny
A k jedlu, aj môj ma 14mes ma teraz blbe obdobie jedol vždy všetko a teraz len hlúposti by jedol, čo som hneď stopla a už vidím keď je hladný zje, takže skúšať

jasminka22
16. sep 2021

@deti95060810 co ste potom robili?

pininka1
16. sep 2021

U nas z neho bol akurat neskutocne unaveny

deti95060810
16. sep 2021

@jasminka22 nič... trápili sa ďálej... po čase predpísali na gastre v nemocnici NUTRIDRINK... na tom sme žili asi 4 roky...

miriama11
16. sep 2021

My sme davali 2x stvrt. Pomoze na urcity cas potom si uz telo zvykne. Ono je to antihistaminikum a vedlajsi ucinok je pazravost a obsahuje aj sedativa preto su deti spave. Moja bola kus kludnejsia po nich, a nedavala som jej dlhodobejsie aby nemala zavislot.

miriama11
16. sep 2021

@jasminka22 je to hrozne ked dieta neje, ja som s toho riadne na nervy. Hlavne ked hodinu je polku rozka.🙈

jasminka22
16. sep 2021

@miriama11 ja este aj mixujem lebo to este ako tak zvladneme krmit, ale dufam, ze sa to niekedy zlepsi. Ja som tiez z toho na nervy 🙈

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriama11
19. sep 2021

@jasminka22 ono rocnej este clovek pomixuje ale co taka 4 rocna co ma uz jest normalne. Nema cas sa najest a normalne ju dakedy striasa ked ma jest. Ale sladkosti to by pchala.

mimka_lentilka
30. apr 2023

@miriama11 pekný deň. Viem, že je to stará diskusia, ale tiež mame také problémy. Dcerka ma 3 roky a je predcasna. Našťastie je zdravá, len ma teraz obdobie vzdoru a strašne nervové zachvaty. Je to jedináčik, ale dokáže sa tak rozjedovat, možno aj tým, že má podvahu je ten jej nervový systém oslabený. Aj pre papanie, aj pre ukludnenie skúšame teraz peritol. Pomohol vám prosim aj na papanie aj na ukludnenie? Naša ma ešte aj v noci nočné desy 😔🙈
@miriama11

miriama11
15. máj 2023

@mimka_lentilka zdravim, tak jedla lepsie ked sme ho davali a bola kludnejsia, ale ja som ju nechcela utlmovat tak sme ho davali iba obcas na nejake 2 tyzdne a potom tas pauza, ale bola hladnejsia.