Pediater po návrate z pôrodnice

lalailah
5. jan 2022

Ahojte. Mate niekto skusenost s niecim podobnym? Rodila som v inom meste ako byvame a ako mam aj dodohnutu pediatricku. Povodne sme mali v plane ist po porode hned domov, no porodila som predcasne male babo, ktore ma problemy s papanim a este je stale v nemocnici 😔vzhladom k situacii by som chcela ostat po prepusteni este aspon 1-2 tyzdne v mieste porodu ( u svokrovcoch), ak by sa nahodou musel maly do nemocnice vratit. Neviem ale ako s pediatrom, kedze citam, ze k nemu treba ist hned po navrate z porodnice...

luulinkaa
5. jan 2022

Normalne mu zavolaj a povedz mu ako yo je a ze chces este zostat s nim tam dke si rodila

katren
5. jan 2022

@lalailah co tak zavolat pediatrovi a dohodnut sa s nim?

denden77
5. jan 2022

zavolaj pediatrovi a dohodni sa.. napr. nam dala termin sama skoro 2 tyzdne po porode 🤷‍♀️😊

petamich
5. jan 2022

pediatricka mi kazala zavolat jej na druhy den po porode a ze sa dohodneme, zavolala som a dala nam termin, pravdepodobne ti povie, ze sa jej mas ozvat, ked pojdes z porodnice, je to uplne bezne isto sa s tym stretla 🙂

evkamotka
5. jan 2022

Dohodnes sa s dr. Normálne jej zavolaj. Upozorňujem,že návšteva pediatricky je dôležitá.okrem iného predpise bábätku lieky/vitamíny,ktoré doktori z nemocnice len zadajú do správy (mám predcasniatko).treba,aby ich bábätko užívalo .napr céčko,decko, béčko,kyselinu listovú,železo....