PCR test odpovede

karinka6
22. jan 2022

Syn aj dcéra boli v piatok ráno na pcr test , poobede sms negatívny. Dnes sms že syn je pozitívny. Ako môžu na 1 pcr test prísť 2 odpovede a v rozdiel 24 hodín? Len pre vysvetlenie: My sme s manželom pozitívny. Boli sme na odbernom mieste A. Dcéru objednali inde a syna tam kde my. Lenže keď som im to pri odbere dcéry spomenula tak že zrušia v A, dajú objednávku v B a že ho otestujú. Čiže dcéra aj syn otestovany v B. Nič v zlom ale mne to príde ako keby z B prišli sms naraz negatívne a z A aj keď tam nebol na druhý deň pozitívna sms. Syn sa už tešil do školy že je negatívny a teraz toto.

martina1201
22. jan 2022

@karinka6 a je v sms aj číslo kovid pasu?

karinka6
autor
22. jan 2022

@martina1201 áno v obidvoch rovnaké číslo kovid pasu

martina1201
22. jan 2022

@karinka6 a prišlo z jedného čísla?

karinka6
autor
22. jan 2022

@martina1201 áno z nczi

martina1201
22. jan 2022

@karinka6 ja by som skúšala dovolať sa do nczi a zisťovala čo to má byť, že prišli 2 rovnaké správy ale rôzne výsledky....

karinka6
autor
22. jan 2022

@martina1201 len tam sa človek nedovola .

martina1201
22. jan 2022

@karinka6 treba len skúšať.

sovica
22. jan 2022

@karinka6 Dobre to chápem? Z miesta A, kde neboli synovi ani odobraté vzorky, vám prišla sms s pozitívnym nálezom?

bambibam
22. jan 2022

@karinka6 nám sa stalo dcéra horúčky, malátna, poz. doma 2 testy tak sme šli že oficiálne. Otestovali ju prvú, potom, syn, muž a ja keď som išla posledná pýtam sa už vyšlo dcére že je poz? Áno, ale počkajte, vaše sú zatiaľ neg. a dám vám papier, budú Vám volať... A po cca 20 minútach podá papiere a že neg. Obratom som sa vrátila, či si robia srandu. Ospravedlnili sa, že už majú toho veľa, nech sa nehneváme popriali dcére ktorá ledva stála skore uzdravenie. Taká naša skúsenosť

asocial
22. jan 2022

@karinka6 len tak od veci, ale naozaj by ste poslali dieta do skoly (ktore dnes nie je, ale o dva dni moze byt pozitivne), ked dalsi clenovia rodiny maju covid? Nedalo mi. K teme: volala by som tam. Aspon vidiet, aky je v tom bordel.

maickamf
22. jan 2022

@karinka6 deti maju kolko rokov? Maju priznaky, su ockovane? Mali by karantenu dodrzat, ked zijete v spolocnej domacnosti, ci?
V tych opatreniach sa uz clovek nevyzna...

karinka6
autor
24. jan 2022

@sovica presne tak, aj z hygieny keď nám na druhý deň volali nám to potvrdili ale keďže ten pozitívny test bol zapísaný ako posledný museli sme ísť ešte raz na pcr aby v systéme figuroval nový vysledok

karinka6
autor
24. jan 2022

@asocial no nie neposlala keď nie je 100 percent negatívny

karinka6
autor
24. jan 2022

@martina1201 nakoniec z reálneho odberu negatívny a z miesta A kde nebol pozitívny. V nedeľu sme museli ísť ešte raz na pcr aby ten posledný výsledok bol platny