Pád 7-mesačného dieťaťa

1. máj 2023

Spadlo nám z gauča 7-mesacne dieťa. Výška cca pod kolená dospelého človeka. Čo treba sledovať? Zvracanie, veľa spánku?

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. máj 2023

@malicka1986 som si odbehla na WC a spala. Nechcela som ju budiť a takto to dopadlo 🤦‍♀️ iba som počula dve buchnutia a plač. Ocividne padla najprv na zadok a az potom hlava. je mi jasné, že nie som prvá ani posledná a ešte nás čaká veľa pádov, len toto bol prvý, tak je to taký šok a tuším viac pre mňa ako pre ňu.

selena_luna
1. máj 2023

Ako vravi malicka vyssie - spavost, apatickost, vracanie, aj staly plac. To,co by sledovali v nemocke ak by si babo nechali na pozorovani. Ked nasa spadla nespala som 2 dni a stale ju kontrolovala v spanku 🥲

zenulkaaa
1. máj 2023

Nic jej nebude, neboj sa. Tymto si prejde vacsina deti. Moj syn tiez v polroku takto spadol z postele. Nic mu nebolo. Ja ako mala som spadla v pol roku zo stola. A tu som. Takze klidek. Fakt ak nezvracia, nie je spava, tak nic.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. máj 2023

@zenulkaaa vyzerá zatiaľ, že je úplne v pohode, zatiaľ ani nestresujem, iba pre istotu sa pýtam ak by náhodou.

autor
1. máj 2023

@malicka1986 tiež si myslím, že sa iba zľakla a už na to aj zabudla

dorothee
1. máj 2023

Neboj,snad kazdemu spadne dieta..Pravdepodobne bude uplne ok,ale tak pre istotu ho samozrejme sleduj..🙂

smajliica
1. máj 2023

Malý tip - oblož miesto kde spí vankúšmi, keď spadne to nebude bolieť 😉

autor
1. máj 2023

@smajliica ona je skoro stále na zemi a na gauči iba keď sme pri nej. Len keď už zaspala na gauči, nechcela som ju kvôli pár sekundam co si odbehnem budiť, ale nabudúce asi radšej áno alebo hodím aspoň tie vankúše na zem 😂

svetlonos
1. máj 2023

Ahoj,
ja so odbehla len za 3 m dalej hodit plachtu do pracky. V tom momente sa prvy krat v zivote pretocil a padol postele, boxsprinx. Smrt v ociach a paniku som mala.
Nemal dokonca ani len modrinu nemal. Sleduj ho a neboj, vsetko bude v poriadku 🙂

lucy_ms
1. máj 2023

len sleduj, ale bude v pohode. mne staršia dcéra spadla v 8. mesiaci z oveľa väčšej výšky. jasné, že som stresovala, ale keď prešiel prvý šok, tak odvtedy sa smejem, že jej to len pomohlo. nechcela štvornožkovať, celkovo sa nejak hýbať, len sa plazila a odvtedy ako si udrela hlavu, začala aj štvornožkovať, sadať si, dvíhať, sa :D :D :D

janinah
1. máj 2023

Až takú srandu by som z toho nemala
.nikdy nevieš či pád nebude mať následky.mozno aj neskôr..to je to...že len na sekundu sa otočím či odbehnem....no.nemozes ani na sekundu...snáď sa autorka poučila...teraz len sledovať