Pád 13-mesačného bábätka

24. júl 2024

Baby pomoooc dcérka 13m dnes spadla na podlahu a udrela si pusinku o cumlík. S pusinky jej išlo veľa krvi keď sa už ako tak upokojila všimla som si že má poranenú hornú uzdicku. Čo mám robiť ísť k lekárke alebo nie.

luliu
24. júl 2024

Nešla by som, ešte popada, aj krvi potečie .....

tramtada31
24. júl 2024

Natrhnuta uzdicka nevadi, práve veľa mamin ju nedá strihnut detickam a majú logopedicke problemy, pripadne kvoli tomu majú medzeru medzi prednými zúbkami. Ja by som práve s dietatom cvičila, aby nezarástla (vatovou tycinkou jej nadvihovala hornú Peru). Podľa popisu to nie je zavazne zranenie na navstevu lekara. Išla by som len s otvorenou ranou, kde absencia šitia by mohla mat za následok zle zrastenie a jazvu

autor
24. júl 2024

@luliu a nebude jej to hnisat alebo niečo také 🙈mám pocit že ja som stoho vyplašenejsie viac než ona a pritom som už dvojnásobná mama. Aj keď prvý synček bol pokojné dieťa zato dievčatko je živel 🤣

autor
24. júl 2024

@tramtada31 tak našťastie jej to už ani nekrvaca 🙏

domka222
24. júl 2024

Uzdička sa veľmi rýchlo hojí

luliu
24. júl 2024

Nebude to hnisat a keby aj, čo čakáš, že by s tým spravil lekár?

veronikaszabova
24. júl 2024

Nasa si uplne natrhla uzdicku na ohrisku. Krv bola vsade. K lekarovi sme nesli. Nevidela som na to dovod

januska12323
24. júl 2024

Uzdička problém nie je, práveže dobre keď to má poriešené. Len zuby pozri, keď žiadna zmena nie je dôvod na návštevu lekára.

anavixy
24. júl 2024

Nic sa nestane, netreba riesit.

angeli121212
24. júl 2024

Autorka stalo sa to aj nám dokonca dva dni po sebe.. ja mám doma malého diviaka 😂😂.. tiež som sa zľakla ale rýchlo mu to prestalo krvácať a nebol s tým žiadny problém