Owlet sock - falošný alarm

29. sep 2024

Ahojte baby,
Dcerka ma 7 a pol mesiaca, od narodenia pouzivame owlet ponozku a dnes nam prvykrat pipala na cerveno-nizka saturacia, 79%.
Manzel ju isiel po vecernom krmeni ulozit do postielky, este bola hore, dala sa do klasickej uspavacej polohy na styri a zrazu to zacalo pipat, ona zdvihla hlavku zacala pozerat dokola co sa robi co to pipa. Manzel bol pri nej hovoril ze bola uplne v poriadku. Potom som ju zobrala na postel a pozerala som na nu pocas toho ako ponozka pipala a ona sa usmievala, vyzerala byt v uplnom poriadku. Ponozku som jej z nozky zlozila a znova zalozila( nevyzerala byt na nozke posunuta), potom uz ukazovala normalne hodnoty. Je mozne ze to nejako len zblbo? Dcerka bola cez tyzden chora, ale uz ma len nadchu a v tom case ked to pipalo mala silnu stikutku. Mohlo to byt kvoli tomu?
Ponozku nam pozicali znami, ktori ju uz pred nami pouzivali minimalne pol roka. Uz parkrat pipala pocas noci sock placement issue a pritom dcerka spala a nehybala sa, ale cervene upozornenie sme nemali este nikdy.
Trochu ma to vykolajilo, rozmyslam, ci je vsetko v poriadku.

autor
29. sep 2024

*Este dodam ze ona bola cely cas hore, nespinkala este ked zacala pipat ponozka.

anjelicek26
29. sep 2024

Alarmy cervene sme mali dva a podla mna oba opravnene... prvy ked mal tri tyzdne pri kojeni proste chudak sa tak namakal, ze mu klesla saturacia a raz sa tak blbo na bruchu zavrtal do deky, ze asi sa mu blbsie dychalo .. dala som prsnik prec, otocila ho a hlboko sa nadychol... par krat jasne skopal ponozku, ale to nie je cerveny alarm..sleduj si to, ci sa to nezopakuje...

autor
29. sep 2024

@anjelicek26 lenze ona normalne dychala aj vsetko, klinicky vyzerala byt uplne v poriadku. Jasne ze budem sledovat.