Overené prostriedky na posilnenie imunity detičiek do dvoch rokov

misickaa4
8. jún 2021

Ahojte, mate prosim overene veci(skor prirodneho charakteru) na posilnenie imunity u malych deti? Cca 1,5-2rocnych?
Vdaka

mamamasama
8. jún 2021

kolostrum akut, vitamin C, omega pre babatka, probiotika a vitamin D. U nas skoro na dennodenom poriadku. Akurat to kolostrum je skor taka kúra. Maly nemal este ani soplik.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misickaa4
autor
8. jún 2021

@bambulienka25 no tak ma u v ramci 2 mesiacov 2.x diagnostikovamu moraxelu bakteriu a nechcem ho stale dopovat atb...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
8. jún 2021

@misickaa4 otázne je kde ju chytil....a súhlasím s názorom,že imunita sa len vyvíja a pchať do dieťaťa prípravky podla internetových rád je hlúposť,ak už,tak máte pediatra

misickaa4
autor
8. jún 2021

@janinah chytil ju zrejme od sesternice/skolkarky
Tak ja mam na pediatrov svoj nazor, ale dik 🙂

kristinkakvetinka
8. jún 2021

Ja som nikdy nič nadávala detom ziadne umelé vitaminy ,deti mám vacsie a uplne zdravé okrem bežných viroz ,podľa mňa trosku špiny trosku chladu detom buduje imunitu a samozrejme kolektív .😊

misickaa4
autor
8. jún 2021

@kristinkakvetinka ano, ale ja pisem o tom, ze v ramci 2 mesiacov ma uz 2.x diagnostikovanu bakteriu moraxela a ja do neho nechcem stale pchat antibiotika

kristinkakvetinka
8. jún 2021

@misickaa4 to v nosteku ci? Neskusala si koloidne striebro ?

misickaa4
autor
8. jún 2021

@kristinkakvetinka nos a hrdlo. Neskusala veru. Mate dobre skusenosti?

kristinkakvetinka
9. jún 2021

@misickaa4 ja som toto pouzivala keď boli deti male a je to dobre aj pre dospelych ma to vyuzitie takmer všade.Pozrite na méte alebo v nejakom zdravom obchodiku u vás .

petuska1989
9. jún 2021

@misickaa4 ja som veelmi spokojna s tymto sirupom.. Dcera este nebola chora.. Kupis v DMke..

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz