Otorinolaryngologické oddelenie na Kramároch

tdominika
17. jún 2017

Dobry vecer mamicky...prosim ako to je teraz na detskych kramaroch na oddeleni ORL?? Aky je poplatok za sprievod ak tam chcem ostat s malym??12.8 mame 6 rokov...zatial objednany nie sme...a kolko sa caka na operaciu nosnej mandle??tu nam idu vyberat resp musia.dakujem

deti95060810
17. jún 2017

najskôr si zisti, či ťa tam nechajú spolu s deckom. Myslím že už ani nie. My chodíme na Kramáre s dcérou tiež na ORL....dostaneš tam skladaciu posteľ, ktorú musíš
odovzdať do skladu pred 7 hod. ráno a potom ju môžeš vyzdvihnúť po 19 hod. samozrejme zato ešte aj zaplatíš....Môže sa ti stať, že na izbe budeš spolu s nejakým ocinkom, popr. dvoma....

vilica
17. jún 2017

dobry vecer v maji sme sa vratili z ORL kramare. za postel pre mamicku sa plati 3,30€ na noc. pokial nie su ple kapacity nechaju tam mamicky aj starsich deti ako 6 rokov. my sme dostali termin na obe mandle cca o 2 mesiace. nosne mandle sa tam robia ako na pase a mysli ze je to tam tak ze rano dojdete a ak je vsetko ok vecer po 19:00 vas pustia. pekny vecer

tdominika
autor
18. jún 2017

Dakujem vam pekne maminky...lebo nie sme z ba tak neviem ako to je ked bude pod celkovou anestezou a kedy by nas pustili 🙂

deti95060810
18. jún 2017

ak pod celkovou anestézou tak vás pustia na druhý deň ráno....vlastná skúsenosť. V Mt pustia v ten deň, v Ba na druhý deň

loginexistuje
18. jún 2017

@tdominika ak ma dieta nad sest rokov nenechaju ta pri nom ba noc pokial nema inu vaznu diagnozu potom dostanes skladaciu postel na noc

Plny su takmer vzdy termin tak oktober zavisi aj od poistovne Dovera tam dlhsie caka

tdominika
autor
18. jún 2017

@loginexistuje no mi mame doveru...hadam ze by sa dalo nejako dohodnut kedze neviem ako bude reagovat po anesteze..a je lepsie ked tak bude mat mna 🙂

tdominika
autor
18. jún 2017

A bidem spat aj na stolicke to mi je jedno hlavne by som chcela byt s nim pred a po operacii...uvidime..mame 19 kil a aby sne boli operovany tu u nas v dun.strede musime mat 21 kil tak uvidime ci sa nam podari nieco pribrat do konca juna...ak nie tak sa objedname na kramare :/

loginexistuje
18. jún 2017

@tdominika no oni su dost nekompromisny v tomto .. inak ja som dala potom synovi nosne mandle urobit v medisaf v seredi doplacali sme 100 eur za anestezu a po par hodinach sme isli domov ..

tdominika
autor
18. jún 2017

@loginexistuje dakujem..ved uvidime co budea ci sa nam podari pribrat 🙂 ak nie hned ich tam na kramaroch upozornim ako ho budem objednavat ze tam chcem byt s nim...popripadne aj nafukovacku si donesiem...nimdy nebol sam v nemocnici a bol by tam aj prvykrat...cize urcite budem natom trvat...

deti95060810
18. jún 2017

@tdominika trvať môžeš, lekári vedia byť tiež nekompromisní.... ukážu podmienky a viac sa nebavia....Lebo vieš, v nemocnici by chcel byť každý s dieťaťom... Však uvidíš..

kikina84
18. jún 2017

@tdominika my chodime na ORL sukromnej lekarke tiez na kramaroch..a aj nam tam vyberali mandle..ale za poplatok..ale maju sukromnu kliniku, operuju vsak lekari z kramarov na nej..a je tam lepsi standard co sa tyka vysetreni a aj pri vybere mozes byt s nou na izbe..maju tam aj telku decka..pre male deti je to lepsie ked mozu byt s rodicmi..preto som volila sukromnu kliniku..lebo na kramaroch mi nedovoli byt s nou a musela by lezat min 3 dni v nemocnici..tunak nas pustili v ten isty den a mohla som s nou byt na izbe 🙂

loginexistuje
18. jún 2017

@tdominika tam nejde o tu nafukovacku ci si donesies ale ked ich je viacero na izbe a proste tam neni priestor .. na to .. ja ked som bola naposledy tak sme boli s jednym ockom na tych roztahovacich a tam sa nedalo vstupit do tej izby .. ale moj ma vazne zdravotne problemy (mimo toho co bol tam operovany) najprv mi povedali ze mna neprijmu mal uz nad sest az ked ho videli a videli spravy tak vtedy dovolili mi tam ostat aj na noc. (maly ale berie lieky na Epi resp. 5 kombinaciu liekov dlhodobo a nesmie byt bez dozoru ani na chvilu a ma neuro a psych. diagnozy

tdominika
autor
18. jún 2017

Ved uvidime necham sa prekvapit 🙂 kazdopadne dakujem za rady 🙂

tdominika
autor
21. jún 2017

Tak boli sme sa objednat na kramaroch zatial termin mame 28.9. Takze ak priberieme co dufam budeme tu v ds..ak nie ideme na kramare..pytala som sa aj na lozko..sestricka co ma nastarosti karty vravela ze nebude problem s lozkom co som rada..plati sa za to rozkladacie 3.32 eur..aj ked budeme mat nad 6 rokov mozem tam byt...aj som jej vravela ze neviem ako bude maly znasat anestezu..tak hadam nebudu mat vtedy plno...drzte palce 🙂

andiee212
23. feb 2022

@deti95060810 toto platí aj pre deti mladšie ako 3 roky ?

andiee212
23. feb 2022

@kikina84 prosím vás viem že je to stará konverzácia, ale možno sa pošťastí, nás reumatolog chce aby sme išli na tonzilektomiu do Bratislavy, na Kramáre, ale dcéra nemá ani 3 roky to by som tak akože nemohla s ňou byť, ? Na akej súkromnej klinike ste prosím Vás boli a za aký poplatok ?