Ostaneme na hospitalizáciu?

3. feb 2024

Dcéra 9deň berie ATB Klacid od kašľu, zápap priedušiek,. má oslabenú imunitu,od včera dostala horúčky 39,1C a mierny kašeľ ..dnes od rána 39,1C a silnejší kašeľ,s tým, že sa sťažuje na hrdielko..o 14hodine mala 39,7C bezime na pohotovosť, myslíte, že ju tam nechajú? môžem byt pri nej, keď ma uz 5rokov?

koniarova
3. feb 2024

Prečo by ju tam nechávali? Možno len zmenia ATB. Mohla sa pridružiť aj iná choroba

autor
3. feb 2024

@koniarova naozaj?😢mam strach,ze nebudem s nou tam byt🥺a doma dalsie dve deti

koniarova
3. feb 2024

To zistíš,až keď tam budeš. Neviem viac poradiť a držím palce. ❤️

autor
3. feb 2024

@koniarova ano idem,krasne dakujem

kabinka11
3. feb 2024

S 5 ročnou môžeš zostať.

koniarova
3. feb 2024

@kabinka11 môže zostať aj so 17 ročnou. Otázne je,či budú mať voľné miesta.

kabinka11
3. feb 2024

@koniarova áno, to je druhá vec.

jazula
3. feb 2024

Ja by som v takomto pripade asi aj chcela ostat pod kontrolou, ked po 9 dnoch ATB ma 39,7😳. Drzim palce.

tenerifka
3. feb 2024

ak by je chceli hospitalizovat, ber to pozitivne, porobia jej vysetrenia. V ziadnom pripade ju tam ale nenechavaj samu, nedaj sa odbit, mas na to zo zakona pravo, aj kebyze mas spat pri nej na stolicke

autor
3. feb 2024

@jazula liečba jej zabrala,ale muz dostal asi nejaký vírus a prebehlo to na ňu..on je už OK..

uhnakova
3. feb 2024

Takto vysoke horúčky sú pri chrípke. U detí sa môžu ťahať 5-7 dní. Určite by som na tretí deň horúčok išla dať urobiť crp, pre istotu.

koniarova
3. feb 2024

Kúp crp, test na chrípku aj kovid, prípadne aj testovacie prúžky na moč a uvidíš,či niečo vyskočí.

autor
3. feb 2024

@uhnakova
@koniarova crp ma do 5...vraj virus..do pondelka by sa mala vysypať alebo prejst..bola tam jej pediatricka

uhnakova
3. feb 2024

Ak je to chrípka, tak sa nevysype. Akurát sa pridá cca od druhého až tretieho dňa strašný kašeľ.