Ospravedlnenka - koľko dní môže ospravedlniť rodič?

nataliaviktoria
30. jan 2019

Ahojte prosím mohli by ste mi poradiť? Mám 14 ročnú dcéru teraz bola od pondelka doma a zajtra si pôjde iba po vysvedčenie na posledné 2 hodiny ona má vlastné na vysvedcku skoro vždy od nula do maximálne 10 vymeškaných hodín lebo fakt málokedy sa stáva že je chora. Tak sme sa moc nenaučili že od kolkatich dní doma sa už musí do školy priniesť ospravedlnenie od doktora ? (T.j. nie od rodiča) vďaka za odpovede.

bleblu
30. jan 2019

3 dni moze osprav.rodic

iwesska
30. jan 2019

U nas 5 dni ospravedlnuje rodic,potom uz lekar.

co_co
30. jan 2019

Treba si zistit, kolko dni je to vo vasej skole, kedze kazda skola to ma inak. Skus zavolat jej triednej pani ucitelke.

nataliaviktoria
autor
30. jan 2019

Vidíte mám 14 ročnú dcéru a ani som netušila že na každej škole to je inak😂

benit
30. jan 2019

Zakon hovori o 3 dnoch, ktore moze rodic. Visi to aj u nasej lekarky na dverach.

saskia_98
30. jan 2019

@nataliaviktoria nam to brali tak, že kolko krat som bola chorá, buď mi dala doktorka ospra na celý týždeň alebo 3 dni mi ospravedlnil rodič. A to bolo každu marodku tak keďže vyšiel ten novy zakon že prve 3 dni ma ospravedlnit rodič až potom može dat doktorka ospra.

0silvia0
30. jan 2019

@nataliaviktoria pozri si na internete školský poriadok školy, do ktorej chodí tvoja dcéra, tam to máš určite uvedené.

lucka12399
30. jan 2019

@nataliaviktoria u nas može len 2 dni ospravedlnit rodič.

katrinka8
30. jan 2019

U nás tiež môže rodič 3 dni ospravedlniť.

lindusss2016
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka12399
30. jan 2019

@lindusss2016 pravda 👍🏻

korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haanovajana
30. jan 2019

3 dni.

lindusss2016
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
30. jan 2019

@lindusss2016 no buď to alebo ...radšej budem ticho😀
Ak však naša nataliaviktoria má 14, tak z nej vyrastie dobrá spisovateľka.👍

seva22
30. jan 2019

Kazda skola to ma inak,my v skole vzdy detom prizvukujeme kedy a ake oapravedlnenky nosit,ale ak tvoja dcera nevie,vyzisti od triednej ucitelky,urcite na nu mas cislo

ifava
30. jan 2019

Kazda to ma inak, to musi byt v skolskom poriadku, teraz ho uz ma vacsinou kazda skola na svojom webe 🙂

nataliaviktoria
autor
30. jan 2019

Milé mamičky hlavne @linduss2016 a naša pani @korunka1 k tejto téme sa vám už ani vyjadrovať nebudem. Som užívatelka MK rovnako ako vy. Ak si chcete rypnúť do tehotnej mamičky nech sa páči. Ale v tomto prípade vás musím upozorniť že na to neslúži moja diskusia ktorá na vaše zbytočne odpovede vôbec nie je zvedavá ale diskusia ktorú si môžete založiť a filozofovať nad tým koľko mám rokov ak samozrejme nemáte nič iné na práci . Vďaka za pochopenie.

nataliaviktoria
autor
30. jan 2019

Pardon zabudla som označiť @lucka12399