Ospalosť trojmesačného dieťatka po tabletkách

sisamichaela
17. júl 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať ci niekto ma stým skúsenosti mám 3 mesačnú dcérku brala maltofer kvapky kvôli tomu lebo mala malo červené krvinky potom brala celaskon acidum folcium pribiotika lebo ma zelenú stolicu potom pyridoxin a vigantol keďže je predčasné narodená tak musela to všetko brat výsledky krvi sú dobré ale doktorka si myslí že s toľkých tabletiek ma zle výsledky z pecene nie veľmi ze len trosku tak teraz už berie len pyridoxin probiotika a vigantol lenže na tu pečeň berie teraz flavobion ale stále krd jej dám štvrtinu denne rozdrvim do čajíka jej tak je taka unavená stále spi myslím si ze kvôli tým tabletiek do teraz nebola taka len 3 dní odo kedybto berie mate stým niekto skúsenosti mám jej to dávať

riskoh
17. júl 2022

Môj malý mal tiež veľmi veľa liekov,čo sa samozrejme odrazilo na katastrofálnych výsledkoch pecene,my sme boli aj okamžite hospitalizovaní,po vysadení všetkých liekov sa začali výsledky zlepsovat,v poriadku boli cca po 4-5mesiacoch,vy však dávate v podstate vitamíny,z toho by zlé výsledky pečeňových testov nemali byť,neprekonala nejaký infekt,vírus?-to sa tiež môže odzrkadliť na horších výsledkoch pečeňových testov,po flavobione unavený vôbec nebol,unavený bol,keď mal malo železa....

sisamichaela
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz