Opuchnuté prsníky novorodenca

30. jún 2023

ahojte mala ma 19 dni, od narodenia mala opuchnute prska z mojich hormónov, cakali sme ze jej to odpuchne, vcera na poradni vravela doktorka, ze nejak jej to nemizne, tak jej to mam natrieť octanovou masťou...muz zabudol včera kúpiť, išiel dnes a ja som si teraz všimla, ze tie prska ma opuchnuté trochu viac nez včera...uz nie je dojcena, je len na um...je to ok?? Mozem kludne natriet tou octanovou? Doktorka ma od dnes dovolenku a zastupujuca je v ambulancii len do desiatej 🙈

anjelicek26
30. jún 2023

Dva mesiace trva, kym dieta odbura vsetky hormony...ano treba to sledovat, ale aj tomu dat cas...

autor
30. jún 2023

@anjelicek26 Dakujem velmi pekne...zľakla som sa, lebo doteraz nic take nemala...a presne v case, kedy sa uz žiadnej doktorke nedovolam...tak som vďačná za radu

anjelicek26
30. jún 2023

Moja to tiez mala ako drobatko, lekarka vravela, ze treba byt v klude, vstreba sa to, niekomu skor, niekomu neskor, ale vstreba, po dvoch mesiacoch by zobrali hormonalny profil dietatu, ale to aj tak neviem, co by bol dalsi krok, asi detsky endokrinolog... ale tvoja nema ani tri tyzdne, mate cas.

anavixy
30. jún 2023

Aspon do konca novorodeneckeho veku urcite v klude cakat 🙂

alexka89
30. jún 2023

Môj syn to mal ...pediatrická poradila vytláčať ..aj mu z toho vychádzalo také ako mazivko...potom mu to prešlo ale už neviem koľko mal.

anavixy
30. jún 2023

@alexka89 to vazne? 😵

alexka89
1. júl 2023

@anavixy čo vážne?

anavixy
1. júl 2023

@alexka89 ze toto nejaky pediater poradi a niekto aj urobi 🙈 absolutne nespravny postup

alexka89
4. júl 2023

@anavixy panebože poradila to už keď mal hádam aj do pol roka a to povedala len že mu to môžte občas stlačiť či mu z toho niečo nevyjde a ja som mu to zas doma nestlácala každú chvíľu ako keď sa krava doji🤦