Opuchnutá hlavička 6 týždňového synčeka. Poradíte?

denca76
18. okt 2013

Ahojte maminy chcem sa opýtať,mam synčeka ktorý ma 6 týždnou a všimla som si ako keby mal opuchnutu hlavičku,lekar vravel že to sa spravi same ,ale mne sa to nezda,maličky sa nikde nebuchol proste nč ,len na doma mu davam čiapočku stale a preto som si to všimla až teraz ☹ .Mali ste niečo take podobné?a ako to dopadlo?Lekar ešte povedal že mame striedať stranu na ktorej ležka bo leži len na jednej strane :(
DAKUJEM ZA ODPOVEDE...

xlucia
18. okt 2013

ciapku nema vnutri mat vobec a ma zdeformovanu zlezanu hlavu...

mata128
18. okt 2013

ako ti pise @xlucia, asi ma zlezanu hlavicku,treba babätko polohovat

19monika75
18. okt 2013

veru hej naco mu je ta ciapka mate doma prievan to davali nase babky ked nemali doma kurenie opuchnute sa ti to moze zdat akju ma zlezanu do jednej strani polohuj ja viem ze sa to lahko hovori ale nusis bojovat

zigzag
18. okt 2013

boze,keby sa to pytala zienka co ma prve babo , tak ok, ale zena co ma doma 4 deti ??? ako vychovala starsie deti??? nechapem,, ved kazda baba vie, ze treba striedat strany, su aj specialne vankusiky na to, ... fakt som uzase....

lilke
18. okt 2013

ak je to zlezana hlavicka, zacni ho ukladat na druhu stranu, resp. na chrbat hlavicky, cim skor, ked sa este sam neprevracia, aby si hlavicke dala prirodzeny tvar. neskor sa zacne sam obracat, a bude sa ukladat na prelezanu stranu, bude to este horsie.

cerez
19. okt 2013

Vyzerá, že má zležatú hlavičku. Ja som mala aj polohovateľný vankúšik, aj tak si tej môj drobec dal hlavu tak ako chcel. Bol to s ním boj, ale malý vyhrával.

winka99
19. okt 2013

nevieme presne cco myslis tym opuchnuta hlavicka, ci fakt zlezana, alebo nieco ine...
ja som si raz tak vsimla u mojho syna, to mohol mat par mesiacov, ze ma akokeby na polke cela bozulu, proste ked som sa mu pozrela z hora na hlavu tak mal pravu cast cela vypuklejsiu....pytala som sa, nijak sa to neriesilo, ze sa to napravi a aj sa napravilo...lebka sa formuje, je makka, takze netreba stresovat....tak ako pisu striedat strany