Opuch oka

13091991
22. mar 2016

Baby uz som bezradna...Mojej malej minuly tyzden zacalo najprv slzaviet ocko...slzilo jej vtedy ked jej isiel sopliktak som si myslela ze je to koli tomu...vo stvrtok jej vsak horne viecko opuchlo a aj dolne ma trochu cervene...je strasne citliva na svetlo odvtedy ale okrem toho sa na nic nestazuje ani nie je mrzuta ze by ju to bolelo...tak sme sli v piatok obvodnej ale kedze sa mala nedala poriadne vysetrit lebo sa metala tak nam dala ocuflash kvapky s tym ze ked to do pondelka neprejde mame ist ocnej...tak sme vcera sli ocnej ta ju samozrejme tiez poriadne nevysetrila lebo hoci sme malu tri drzali nedala sa poriadne vystrit :-/ tak nam predpisala uniflox kvapkyy zasa s tym ze ked to do piatku nzacne prechadzat mam is na pohotovost...nikto mi nic konkretne nepovedal vobec neviem co by jej mohlo byt co by jej mohlo zabrat len si nas ti doktori prehadzuju nez by nasli sposob ako riadne vysetrit uz som fakt v koncoch :( sme len zavreti doma a fakt uz neviem co by jej zabralo...nemate s tym niektora skusenost co by to mohlo byt??dakujem za kazdu radu 🙂

silvid
22. mar 2016

ahoj na oko su najlepsie kamilky podla moznosti domace pripadne z cajovne a normalne uvarit cajik a prikladat obklady. zabralo to mne aj detom pricom kvapky z lekarne ucinok nemali. naposledy mala Nely ocko polovicne a za 1.5 bolo ok☺

silvid
22. mar 2016

tie kamilky z lekarne nie

silvid
22. mar 2016

chcela som napisat za 1.5 dna

feba8284
22. mar 2016

@13091991 ahoj, asi ide o infekcnu chorobu, ktora je v ostatnom case dost rozsirena. Moje dve zname, jedna vcera a jedna dnes, su s tymto uz na marodke, lebo je to prenosne. Postupne bude zasiahnute aj druhe oko a zacne z oka vytekat hmyz. Teda mali presne take príznaky, ake opisujes.

silvid
22. mar 2016

este som zabudla napisat liecia zapal a tym vytiahnu z ocka hnis

feba8284
22. mar 2016

@13091991 samozejme, som myslela HNIS, nie hmyz 😀

ellca123
22. mar 2016

mojej dcere sa tak prejavuje alergia
opuch jedneho oka a cervene okolo

13091991
autor
22. mar 2016

@ellca123 aj ja son rozmyslala bad alergiou kedze ju to neboli..ako to v tom pripade riesite?

grettka
22. mar 2016

Pozor, ak je to alergia, tak kamilky radsej nie.

silvid
22. mar 2016

@grettka ja si myslim ze ak to trva len od toho sopliku, tak to s tym suvisi...Nely mala to iste. opuchlo jej oko ze vyzerala ako cinan a tiez mala predtym soplik. len som pisala vlastnu skusenost

grettka
22. mar 2016

@silvid ved v pohode, niekomu zaberu a ulavia bylinky. 🙂 Ale ja tiez vychadzam z vlastnej skusenosti, som alergik a konkretne na kamilky som mala dost burlivu reakciu prave na ociach a skoncila som na pohotovosti.

janinah
22. mar 2016

tipujem jačmeň,teplé obklady môžeš dávať,ale nie kamilky,to môže byť silný alergén...a atb kvapky tiež dávaj

ellca123
23. mar 2016

@13091991
fenistil kvapky ,zaberu okamzite

13091991
autor
23. mar 2016

@ellca123 dala som jej ich vcera na noc a moc Sa Toho nezmenilo..dala som jej ich aj pred poobednym spankom uvidime..kazdopadne dakujem

janinah
23. mar 2016

fenistil nepomôže,ide o zapal mazovej žliazky,tam treba atb,len sa to nemusí zlepšovať ani tak,treba kontrolu na očnom

dellpo
23. mar 2016

Uniflox su atb kvapky. Kvapkajte podla rozpisu, pravidelne 7-10dni (ako predpisali) a malo by to ustupit.

13091991
autor
25. mar 2016

Tak baby nic z toho to nebolo....malinka mala nakonic v ocku zapichnuty kusok nejakej travy co jej nafukalo niekde ked sme boli vonku...no bol to des...mame za sebou tazky den ale mame to za sebou...aj tak dakujem za pomoc 🙂