Operácia strabizmu v Prešove

lubkab5
6. máj 2013

Ahojte...ma niekto skúsenosť s operaciou strabizmu u deti v Prešove?(doktorka Grešová) Dcérka ma 16 mesiacov a čaka nas prave operácia....Ďakujeme za každu radu a skúsenosť

poprad23
6. máj 2013

Ahoj Lubka.My sme boli na operáciu s očkami ale v Bratislave na Kramároch.Malý mal dva rôčky.Zvládli sme to dobre.Infuziu si vytrhol lebo mu ju zle napichli a opuchla nám celá rúčka ale v pohode.Bolo my ho trchu ľuto keď mu dali oblbovačku a zobrali ho na operačku ale bol statočný.Nám operovali obe očká.Operacia nám dopadka v poriadku.Mali sme síce potom trochu problemi s kvapkami a mastičkou lebo si nechcel kvapkať a mastiť.Prvý deň sme nastupili urobili nám vyšetrnia,na dalši nás operovali a tretí deň sme išli domou.Dufam že Vám operácia dopadne dobre a držím palce.Lucia

lubkab5
autor
7. máj 2013

@poprad23 Ďakujem pekne, mi sa uz psychicki pripravujeme, lebo mala ma hitericke zachvaty uz len ked vidi niekoho v bielom, koli vojtovke co sme mali.A to kolko infuzky mal?

poprad23
8. máj 2013

určite bol napojený aj na operačke,ale ked ho doniesli na izbu tak mal jednu.Vlastne ani nemal lebo si ju vytrhol.Ale sestrička vravela že nevadí,aspoň skôr som mu mohla dať piť.Ale ešte pozor na to aby nezvracala po narkoze inak pustia domou o deň neskôr aspoň v Bratislave.Neboj sa dujú jej takú oblbovačku že bude ako opitá a nebude sa vôbec brániť ked´ ju vezmú.

lubkab5
autor
8. máj 2013

@poprad23 🙂 ďakujem za povzbudenie...dufam že to zvladneme

poprad23
9. máj 2013

Dajte potom vedieť ako ste to zvládli.Držim palce.

lubkab5
autor
26. máj 2013

Ahoj od vcera sme doma s namocnice...zatial vsetko v poriadku.Mala bola statocnica...uz 4 hodiny po operacii mala chut bezkat po izbe.Som rada ze sme to zvladli Ďakujem tým kt. na nás mylseli

poprad23
12. júl 2013

Ozývam sa dosť neskoro ale som rada že ste to zvládli v pohode.Operovali obe očká alebo len jedno?Držim Vám palčeky aby ste to už nemuseli absolvovať a všetko bolo v poriadku.Lucia

aslhey27
4. apr 2014

@lubkab5 ahoj mohla by si povedat prosim kolko ste boli v nemocke a ako dlho trvala operacia+ mohla si kludne tam s malou byt na izbe cely cas caka nas operacia v lete tohto roku a bojim sa toho nehorazne

lubkab5
autor
4. apr 2014

aslhey27 Ahoj ...ano kludne....Boli sme v nemocnici 3 dni prvy deň prijem, druhy operacia a treti sme sli domkou.....S malou som bola neustale.....nasa operacia trvala hodinu...nakolko robili nam obe ocka......Aj ja som sa neskutočne bala....no moja malinka mala 16 mesiacov....a zvaladala to super....ak sa smiem opytat..idete od pani doktorky Grešovej?...Vaša mala ma kolko...moja ma tteraz 27 mesiacou...a asi pojdeme este na jednu operaciu...ale este nevieme kedy....tak viem ze teras to uz bude tazsie. lebo uz je vacsia a mudrejsia....ale verim vto ze to bude dobre...a napodobne aj aby vsetko dopadlo dobre

lubkab5
autor
6. apr 2014
aslhey27
7. apr 2014

@lubkab5 maly ma 21mesiacov a chodime k pani doktorke Grešovej nam hrozi operacia len praveho ocka len lekarka chce pockatr do 2 rokoch ze az potom

lubkab5
autor
7. apr 2014

@aslhey27 A lepite očko...my ano striedavo obe očka.......tak uvidime čo bude na dalšej kontrole teras koncom apriľa....

trescinka
11. jún 2014

ahojte mamičky.moja dcerka ma tiež strabizmus a ideme v juli k doktorke grešovej...tu operaciu nerobia v Prešove, doktorka posiela inde?neviete čo to je skratka Atrophio pap.n.opt.?