Operácia na kardiochirurgii na Kramároch

kika1997
30. nov 2015

Ahojte volám sa Kristína ked som bola mala tak ma operovali na fallotovu tatrologiu v 8 mesiaci. Operacia veľmi dopadla dobre ved male deti su bojovníci, tak všetko prebiehalo v pohode len do tohto roka vkuse ma posielali na magneticku rezonanciu do Trnavy tak som v marci išla na kramare ma tam na par dní hospitalizovali a oznámili mi že mam zväčšenú právu komoru. Chcela by som sa spýtať ako to prebieha či niekto ma takú diagnózu tiež ja sa strašne bojím ja po nociach kvôli tomu nespím lebo sa bojím operacie neviem ako to bude prebiehať strach mam z toho. Už neviem čo mam robiť ako mam 18 rokov ale každý sa určite bojí operacie lebo človek mladý chce žiť! Dakujem za odpovedie

bonaqa2013
30. nov 2015

myslím, že je tu skupina o srdiečkach. pozri skupiny.

aksuram
1. dec 2015

@kika1997 To, že sa bojíš je prirodzené a pochopiteľne.
Pred časom som na Kramare chodievala s našou princeznou a boli tam úžasní lekári, naozaj asi najľudskejší prístup v zdravotnickom zariadení aky som na Slovensku zažila. A hlavne sú to dobrí odborníci. Myslím, že ak Ťa zvládli zachrániť ako male babo tak to dokážu aj teraz- ver im 🙂
Skús si prečítať tuto diskusiu https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/deti-s-diagnozou-srdicka/