Operácia na detskej chirurgii v Banskej Bystrici

vera1605
29. dec 2016

Ahoj mamičky. 16 janara nas čaka operaci v BB na detskom oddelení mala ma vo februári 3 roky od narodenia ma na lavej strane na hlavičke hrčku furt jej to len pozorovali u nás v okrese, robili sono povedali raz ze je to uzlina druhý krát ze je to cysta, tretí krat zas uzlina a pred 2 dnami sme boli v BB a tam jej to chytil doktor nič žiadne vyšetrenie a povedal že je to upchatá cieva že to musia vybrat lebo sa to može zapálit a rastie jej to. Napisali jej tam do papierou nezhubný nador makkých tkaniv. Nema nejake velke vysetrenia a ani som si nie ista či su aj doktori istý že čo to vlastne má a strašne sa toho bojím neviem spavat už som v depresiach strašne sa o malu bojím :( Viete mi niekto poradit že aký su tam doktori prípadne že čo nás čaká, či už operovali aj vaše detičky alebo či niekoho poznate koho tam operovali, či ked jej to vyberu či aj pošlu na nejaku histologiu. Alebo či sa jej nemože niečo stat strašne sa bojím :( 15 januara prideme na príjem dufam že tam budem moct snou ostat lebo inak ju tam nenaham je na mna velmi naviazana a nevie bezomna vydržat ani hodinku, nechodíme ešte ani do školky. Som snou iba ja. prosím poradte ak niekto vie ako to tam chodí a čo nás čaka, na čo sa pripravit čo si zobrat. Dakujem krásne za každý komentar. ma to tak 7mm