Opakujúci sa kašeľ u trojročného syna

ivulik2311
14. apr 2019

Ahojte zienky.. Viete mi prosim poradit lebo uz som zufala. Maly mi ma od decembra stale sa opakujuci sa kasel, uz stvrty raz, ale taky ze v noci sa ide zadusit, a zase berie antibiotika. Uz kaslieva aj cez den, stekavy kasel ma riadne. 4ty raz od decembra na ten maly organizmus antibiotika, v july bude mat 3 roky. Povedali nam ze moze mat nabeh na astmu, alebo je to alergickeho povodu. No podla mna nieje normalne naozaj ze to ma proste tak casto. Nanervy som uz z toho. Od decembra sa to taha a stale opakuje.. O mesiac ideme na alergo na kontrolu a o 3 tyzdne mu idu vyberat nosnu mandlu 😔

ivulik2311
autor
14. apr 2019

@ivulik2311 zabudla som este napisat, ze vzdy to ma zacinajuci zapal priedusiek podla doktorov...

vladkavd
14. apr 2019

Aj mojej malej sa od februára opakuje kašeľ. Zozaciatku trval celý deň a teraz to mala 2 dní vkuse. Vo februári crp ôk. Teraz jej ani nerobili. Ze to ma zo škôlky a tak to aj bude. Neposlali nás nikde na vyšetrenie. Nebrala ATB len kvapky fenistil, sinupret, trifed, stoptusin na striedačku. Pamycon do nosa. Tiež sa mi takýto celodenný kašeľ nepáči a nepovažujem ho za samozrejmosť, aj keď lekári tvrdia, že je to stále normálny kasel

kristianko1
14. apr 2019

@ivulik2311 ahoj to iste...tiez podozrenie na astmu...ale zacali sme pred spanim vetrat davame na vesiak obliecky namocene vo vode a pokvapkane alpou a konecne to prechadza...ale co som sa rozpravala aj s mamami v skolke ze teraz je to akesi caste.....my uz tri mesiace kaslem 3 tyzdne doma a ziadne zlepsenie.....ale nemali sme antibiotika mal nizke crp ..

kristianko1
14. apr 2019

@ivulik2311 ahoj to iste...tiez podozrenie na astmu...ale zacali sme pred spanim vetrat davame na vesiak obliecky namocene vo vode a pokvapkane alpou a konecne to prechadza...ale co som sa rozpravala aj s mamami v skolke ze teraz je to akesi caste.....my uz tri mesiace kaslem 3 tyzdne doma a ziadne zlepsenie.....ale nemali sme antibiotika mal nizke crp ..