Opakované zachrípnutie u bábätka

bavi22
24. sep 2024

Ahojte potrebovala by Som poradiť.. malý ma 7 mesiacov a už 4x bol zachripnuty.. väčšinou bez teploty, bez kašlú,sopla, proste len zachripnutie.. vždy s ním idem k Dr na výter, 2x mu vyšla z hrdla candida, dostal antimikoticky sirup a bolo dobre.. ale teraz naposledy mal všetko čisté, hrdlo, dýchanie, len zachripnuty.. dávala som mu kalciovy sirup, fenistilove kvapky ale vôbec to neprechádza.. mám také podozrenie že máva toto zachripnutie z refluxu, ktorý však nemá potvrdený.. dosť vygrciava, ma aj ÁR mlieko aj sirup gastrotus.. ale aj tak vygrciava.. nemáte niekto skúsenosť čo by pomohlo na takto podráždene hrdlo lebo kalciovy sirup zjavne na toto nepomáha, ak to teda je z toho grckania..

bavi22
autor
24. sep 2024

Ešte dodám, myslím si že mu to ide zvnútra až do toho hrdla, aj tá candida podľa mňa, preto mu aj ústa vytieram po papani.. probiotiká takisto dávam, aj Vít C a D.. len teda že čo na také zachripnutie z toho grckania (ak je to teda to).. Dr povedala že môže to mať aj z toho.. ešte skúsim vymeniť mlieko..