Opakované afty

marikazavadka
12. feb 2013

moj syn ma neustale opakujuce sa afty už som s toho hotova 😖 uživa aj lieky na imunitu -Imunoglukan,Maltofer na chudokrvnosť,Bkomplex kvapky,a aj probiotika asi tak za tyžden mu afty vyliečim uplne ma krasyn čistučky jazyček bez povlakov bez flakov ale vydrži to tak jeden den niekdey ani to a su naspäť ,,može byť alergicky nan iečo napr na kravske mlieko to pije každy den ,,,

katka_mel
12. feb 2013

@marikazavadka Teď nás taky potrápily. Byla jsem s tím u mudry a ta předepsala atb zannat+ b-vitamín, dávat jen převařenou vodu(voda, čaj šťáva) a doporučila mrkvovou šťávu doma dělanou s cukrenm a kolik šťávy tolik vody. Rybí tuk nebo polévky, kde je dost vepřového sádla, aby se promastly dásna a jazyk a čaj s echinaceou. Tolik můžu poradit. Nám to zabralo a týden jsme bez aftů.

aristka
12. feb 2013

môže to byť aj reakcia na kravské mlieko,u áft je to ťažké,ale keď hovoríš,že to vydrží tak deň,začni tým,že mu ho nedáš,uvidíš,ak to nezaberie treba pátrať ďalej,aj ho dať otestovať na alergie

evelin325
13. feb 2013

@marikazavadka aj nám sa afty stále vracali, tiež som bola z toho zúfalá, vyskúšali sme všetko možné, stále sa to vracalo, nám pomohli minerálne soli, už afty nemávame 🙂

olivova
13. feb 2013

@marikazavadka - moja mala ma okamzite afty po uziti obycajneho celaskonu z lekarne....je jedno, ci je ochuteny - sladky, alebo ten najobycajnesi podrveny....

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marikazavadka
autor
13. feb 2013

@evelin325 a kde si to kupila da sa to zohnať v lekarni ? ako sa to vola ma to najaky nazov ?

marikazavadka
autor
13. feb 2013

@reikina na to bohužial nije čas ,,,

marikazavadka
autor
13. feb 2013

@aristka tiež ma to napadlo lebo mlieko papa od 10 mesiaca čo som ho prastala kojiť a ma ho aj 2krat do dna 😒

marikazavadka
autor
13. feb 2013

@katka_mel som počula aj o praškovom cukre alebo sode skusim to dik za radu ,,, 🙂

ewka882
15. feb 2013

Ahoj, aj nam sa casto robili v pusinke afty, tiež sme chodievali kazdu chvilku k lekarke..A aj antibiotika som musela malej davat, nakoniec som kdesi citala ze je na to dobry malinovy sirup, tak som jej ho davala do caju a od vtedy naozaj musim poklopat sa malej nerobia...

terezale
18. feb 2013

Ahoj, já sama trpím na afty, respektive celkově vždy přes zimu bojuju se vším možným. Pomáhají mi pivovarské kvasnice neboli Pangamin, což je vlastně B-komplex. ale nepíšeš jak je syn velký, protože je to vhodné až od 3 let a pouze ve formě dražé.