Odsávate v noci soplíky?

eririka
6. jan 2022

Maminky, aj v noci odsavate sopliky ked majú plny nostek, budite ich, dakujem

juliavilikova
6. jan 2022

@eririka keď spía nie, ak sa na to zobudia tak ano

eririka
autor
6. jan 2022

@juliavilikova dakujem, ano zobudí sa, nevie dýchať a myslim pri osdavani moj sa riadne prebudí

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazula
6. jan 2022

Áno, dám Aliamare a odsajem (mám manuálnu odsávačku)

eririka
autor
6. jan 2022

@jazula dobre odsava, ďakujem

jazula
6. jan 2022

@eririka Malá má skoro 8m a zatiaľ to v pohode stačí.

mima172
6. jan 2022

@eririka Keď treba, tak jasne, no nebudím. Vyvýšené spanie mate, však? To je základ, spolu s vlhkosťou vzduchu.

budajova09
7. jan 2022

Náš malý (11m) mal nedávno sople, v noci sa pri ňom nedalo spať ako mu to tam neustále bublalo a chrapčalo a jednu noc sme to riskli, že však to horšie nemôže byť ako keď sa zobudí a bude sa hodinu hrať 🤷‍♀️ Keď sa začal preberať na kojenie tak sme mu rýchlo odsali sople odsavackou do vysávača, nakojila som a spal ďalej…
Pár krát do konca to bolo tak zlé že aj počas spánku sme mu ťahali sople, ten príšerný zvuk musel byť pre neho strašný no len otvoril oči, počkal a potom stačilo len pošúchať po chrbatiku a spal ďalej…
Každé dieťa je iné 🤷‍♀️ Musíte len skúsiť

emmi101
7. jan 2022

Ked ma plny nostek, tak sa v noci budi aj sama, zle spava, ked ma sopliky. A ano, odsavame aj v noci, ked je treba.

eririka
autor
7. jan 2022

@emmi101 a v pohode, keď sa smiem spýtať, ďakujem

judit47
7. jan 2022

Odsavame aj v noci ked pocujem ze sa zle dycha tak hned zapinam vysavac a vysavam. Mal sople asi 4x od narodenia(ma skoro 2.5r) a raz teda zadne co neisli vysat a stekalo mu to dole,a dostalo z toho Laryngitidu a to teda uz v zivote nechcem zazit ,takze ano aj za cenu zobudenia odsajem,radsej ako sirupovat potom stecene sople.

zuzikak
9. jan 2022

samozrejme ak sa na to zobudi, ze nevie dychat tak odsajem. Aj ty sa vysmrkas,ked ti treba nie ? 🙂 - neboj potom zaspi...

emmi101
17. jan 2022

@eririka to odsavanie? To u nas nie je ziadna slava ani cez den. Ale tak ked si aj poplace pri tom niekedy, tak radsej ako predlzovat tu chorobku, nech to ide takto co najskor von.