Odsávanie soplíkov viackrát za deň

eririka
19. sep 2018

maminky, odsávate aj viac krát denne soplíky keď je to potrebné ?

lubik87
19. sep 2018

@eririka jasné vždy aj 10 krát za deň keď je treba , dať do nosa vodu odsať a zasa zvlhcit.vodou ..pri chorobe je dôležitá hygiena nosa ..neboj sa povier čím.viac fukas tým viac sa ti robia sople ..nos nieje prsník ....;)

katharines
19. sep 2018

@eririka ano, treba odsavat ako je potrebne , ale najprv vzdy vstrekni morsku vodu a opakuj cca 3x, tiez podla potreby.

eririka
autor
19. sep 2018

@katharines jasné vstrieknem a upcháte jednu nosovú dierku ? Nieže by som mala šancu 🙂ale som zvedavá !

kathy93
19. sep 2018

@eririka ja vždy upcham jednu dierku a z druhej odsavam inak mi to nejde

eririka
autor
19. sep 2018

@kathy93 ano tak som počula, že ovela lepšie to vysaje ! Môže byť ? Máte boj ?

kathy93
19. sep 2018

@eririka jasné moja furt kričí ale nemá na výber ona zvykne mať také veľké tie sopliky že má väčšinou úplne upchatu dierku

eririka
autor
19. sep 2018

@kathy93 jasné, kričať môžu ale odsávať treba ! nejde o to či oni chcu ide o to či maminka chce !? aj vstriekneš morskú vodu ?

eririka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mis_mis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kathy93
19. sep 2018

@eririka tak moja má 7tyzdnov tak ja jej tam občas kvapnem ale nemám pocit že by to malo nejaký účinok

eririka
autor
19. sep 2018

@mis_mis Práve sa mi toto velmi páči ale nemám odvahu skúsiť ! Viem že by to bol kriiiiiiiik, plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaač, kriiiiiiiiiiiiiik !!!!!!!!!!!!!!! Aj odsávať je katastrofa !!! Nijak pridržíte ? S čím robite vyplach ?

eririka
autor
19. sep 2018

@kathy93 taká malinká a už bojuje odsávaniu ??? Potvorka !!!

mis_mis
19. sep 2018

Nemame konvicku, kúpila som si v lekárni najväčšie striekačky čo mali a s tým to robím. Teraz má syn 20 mesiacov, vyplachy robíme asi od roku. Zo začiatku to bol veľký boj, teraz už je rozumný, vie že mu to pomôže, tak už celkom drží... Robím to tak, že jednou rukou držím hlavičku a druhou strieknem. Zo začiatku musel asistovať aj manžel a pridrzat malého. Určite odporúčam vyskúšať, krásne to pomáha.

eririka
autor
19. sep 2018

@mis_mis ďakujem krásne, na prvy pokus sa podarí aspon dúfam, nevie čo ho čaká !!! Ale potom to bude velky boj ale nejde o to ale že to pomôže !!!

eririka
autor
19. sep 2018

@mis_mis Ešte jedna otázočka , tú velku striekačku vstrieknuť na doraz ?

mis_mis
19. sep 2018

@erirka Mame 20 ml, vždy ju dám naraz celú do jednej nosnej dierky. Keď je veľmi zahlieneny opakujem až kým mu nejde z nosika iba voda bez soplikov.

eririka
autor
19. sep 2018

@mis_mis Rozumiem, takže viac krát ! to veru bude kriku, !!! Pekný večer prajem !

mis_mis
19. sep 2018

@erirka Držím palce aby ste to v pohode zvládli a prajem rýchle uzdravenie!

eririka
autor
19. sep 2018

@mis_mis Budem sa snažiť, vstriekate hned jeden po druhom alebo treba počkať ?

katrin21
19. sep 2018

@eririka konvicka sa ma pouzivat az ked vie dieta zadrzat dych, inak hrozi udusenie..moja ma 2.5r a nie som uzkostliva matka, ale na konvicku nemam odvahu.. pouzi radsej vysavac, podla potreby..nikdybsol dierku neupchavala..skor sa netreba bat ist hlbsie, popri stredovej linii nosa... inak moja teraz poslednu nadchu uz zvkadla fukat tak krasne sama do vody do umyvadla, to ju mega bavi , ze sme nepouzilin1x uz ani vysavac..odporucam vyskusat.

eririka
autor
20. sep 2018

@mis_mis Sme po vyplachu nošteka ! Z mojej strany fantasticky vyčistí, noo ked kriik, plač ignorujem, tak len nasajem vodu a vstrieknem, nasajem vstrieknem, čiže super !!! Noo ale malý ??????? Katastrofálne zvládol ☹☹☹😉 Hňed ideme na to opať, lebo treba ! 😉

ekobio
21. sep 2018

pri soplíkoch si pomáham homeopatikami na priesvitné tečúce arsenicum album a na biele kalium muriatikum. Samozrejme morská voda Sterimar baby a prípadne na odpuchnutie sliznice nasivin soft