Odsávanie soplíkov - poloha

eririka
16. jan 2022

Bojujete odsvanim nostekov? V akej polohe vam to ide najlepšie, ďakujem

lucik194
16. jan 2022

@eririka vysavacom vzdy odsajes vsetko, dieta zacvaknute medzi nohami, hlava pod rukou aby sa nehybali

eririka
autor
16. jan 2022

@lucik194 Takže na silu aj vy si myslím 🤔

marlent
16. jan 2022

U nas s tymto nastastie nebol problem zo zaciatku samozrejme ale rychlo si zvykol a pochopil ze mu to pomoze...najlepsie je vystriekat bud fyzio alebo morskou vodou chvilku pockat a tak odsat tak sa mi vzdy podarilo odsat najviac..ked mal mega sople tak postup som opakovala az kym sa mi nepodarilo odsat vsetko resp. Maximum

lucik194
16. jan 2022

@eririka jaska zacinali sme nasilu, po par mesiacoch uz si deti vytahovali vysavac same, najprv odsali babikam sopel potom uz aj same sebe 🙂
traumu z toho nemaju, pomahala to vzdy na 100% /proste tie zadne sople ked nesli vysmrkat, vysavac vzdy pomohol)
ale nase deti aj skoro vedeli fukat same, naucili sme ich...."ako funi jezko"

nikpa
16. jan 2022

@eririka nepoznám dieťa ktoré si to nechá dobrovoľne vytiahnuť, väčšina z nich bojuje 😕 ale vytiahnuť to von je základ. Nastriekam morsku vodu, dám ho polahnut na posteľ, obkrocim ho, ruky mu pritlacim vedľa tela s mojimi nohami, s rukou mu chytim hlavu na jednu stranu aby s ňou nehybal a ťahám. Znie to hnusne ale cele to trvá pár sekúnd, bolieť nemá čo len majú z toho asi stres

eririka
autor
17. jan 2022

@nikpa dakujem, rada som čítala, náš bojuje ako o zivot, už aj susedky vedia kedy odsavame 🙄 lutujem ale ciel je čistý nostek 😉

nikpa
17. jan 2022

@eririka my aj v noci hocikedy pustíme vysávač 🤷 čo keď sa dusí, tak musíme. Susedia neviem čo si môžu myslieť 🙄😳

eririka
autor
24. jan 2022

@nikpa To si zvyknú, myslím susedia, my uz vieme kedy ktora odsava, taky krik je, u mas maly uz chyta fafby keď už len vysavat idem, nevie co z toho bude 😊😉