Odsávačka púšťa hlieny do vysávača

hanaxxx
9. nov 2022

Baby stalo sa vam uz , ze pri odsavani soplov sa dostali do tej hadicky, ktora uz vedie k vysavacovej hadici? Dvakrat za sebou sa mi to stalo ,ze vytiahnuta morska voda z nosa uz bola aj v hadici vysavaca. Mam dva typy odsavacky Nosatko a neviem co sa stalo,ze to zrazu zacalo blbnut. Kupila som dnes Baby vac arianna, ale ked som zistila,ze tam treba stale umyvat aj tu hadicku, tak katastrofa, ta hadicka potom nechce uschnut ani za dva dni. Nechce sa mi uz vyhadzovat peniaze za dalsiu, tak rozmyslam v com moze byt problem s tymi odsavackami Nosatko.

belllinka
9. nov 2022

A co ti vadi na tom, ze to ide az do vyssvaca? A mokra hadicka je problem? Nechapem

hanaxxx
autor
9. nov 2022

@belllinka nic mokre do vysavaca nevysavam a uz vobec nie hlieny, ktore ktovie ake virusy obsahuju. A v navode je pisane, ze odsavacka ma byt pred odsavanim sucha.

tosomja
9. nov 2022

@hanaxxx aj mne sa to stáva, ale neviem ti s tým pomôcť. Ja to umyjem, prefuknem, dám na okno nad radiátor, ráno je to suché. Keď sú deti nachladene, že používam častejšie, tak použijem aj mokrú. 🙂 Ale je pravda, že pred pár rokmi keď ešte dcéra bola malá, som ten problém nemala. Bola ináč riešená asi. Už nepamätám.

nelly277
10. nov 2022

@hanaxxx nám z toho splesnivela hadica a keď sa vysávač zapol išiel odtiaľ veľký smrad
Aj som ju čistila, ale bolo to malo.

sono2
10. nov 2022

@hanaxxx evidentne odsávaš veľa, keď sa to stalo, iný dôvod ma nenapadá.
Ja mam tuto a je fajn/ obrazok z netu/
Občas sa mi kusok stalo, ale nie až do vysávača.
Pre vyšie písaný problém

beata_k
10. nov 2022

@hanaxxx Ja mam Ariannu. Nic do vysavaca netecie. Hacicku preplachlem a zavesim aby voda stiekla. A tych "5 kvapiek" co ostane nie je problem.