Odreté dlane z lozenia

evelynka86
28. júl 2022

Ahojte, chcem sa spytat na vase skusenosti. Syn ma takmer 1 rok a lozi o dusu po byte cele dni. Problem je, ze ma z toho odreniny na dlaniach a prstoch a chodidlach. Vyzera to strasne. Kolkokrat mu z toho doslova visia kusy koze... Je to normalne? Snazim sa zametat kazdy den (mame plavajucu podlahu), ale aj tak su na zemi stale nejake omrvinky a spinky, asi sa o ne odiera pri lozeni... Maju/mali to aj vase deti? Dakujem pekne 🙂

simsalabim
28. júl 2022

Ziadne z mojich deti nikdy take dlane nemalo...iba cervensie kolienka.

fiafia
28. júl 2022

@evelynka86 s týmto nemám skúsenosť a dcérka lozila po všelijakých povrchoch. Akurát mala cervensie kolienka

tamvtme
28. júl 2022

Nasa lozila dlho a vsade, aj povonku, aj po betone a nikdy nemala odrete dlane, max troska poskrabane

petamich
28. júl 2022

nas maly aktualne lozi vsade, vratane kamenov, pieskoviska, travy, balkonu ale veru ruky take nema, maximalne ma spinave a cervene kolena a dlane

nepouzivas nejake cistiace prostriedky na tu plavacku, ktore by mu mohli drazdit kozu? to mi len napadlo

ankare
28. júl 2022

@evelynka86 ani jeden z mojich synov nemali takto odretu pokozku a to 4kovali dlho.

evelynka86
autor
28. júl 2022

@petamich nie, nepouzivam nic. toto ma vyslovene vysuchanu kozu. chcela som mu dat nejake rukavicky ale neviem si to predstavit, bude sa v tom smykat..

nykkushka
28. júl 2022

@evelynka86 my sme dávali nášmu na ruky ponožky s tými protišmykovými pupcekmi, síce nie kvôli zošuchanej koži, ale aby sa mu nešmykalo...

jarnajar
28. júl 2022

Nemali a to mladšiu vypúšťam aj na ihrisku, tráva, kamene, betón... Poradila by som sa s pediatričkou.