Odpudzovač kliešťov pre deti

jahell
20. máj 2022

Ahojte mamičky, máte skúsenosti s týmto odpudzovačom na kliešte? "" TICKLESS BABY - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov pre deti "" ??
Alebo dajte skúsenosti čo používate pre deti do 3rokov keď idete do prírody a čo naozaj funguje proti kliešťom 😊

zuzkaa1991
20. máj 2022

@jahell ja používam sprej predator bud na nete alebo v lekarni kupim je od 3m my uz pouzivame dospely je od 3r. Je menej "aromaticky" za mna topka je proti komarom aj kliestom kedze byvame doma takze vzdy ked ide von nastriekam jej nohy uz si zvykla kedze pouzivame od 2r. Ma 4r

vikusjk
20. máj 2022

@jahell ja pouzivam len prirodny esencialny olej citronovu travu, do maleho rozprasovaca s vodou rozmieam par kvapiek. Ale mam pocit, ze dost rychlo vyprcha, tak casto nanasam znova, ja si davam aj priamo kvapku oleja na zapastie, clenky a na krk, dcere (10r) len obcas takto, vacsinou len v rozprasovaci

zabina27
20. máj 2022

ja davam na topanky kvapku rozmarinoveho oleja a B-komplex, sny prehltne tabletku, dcera nie, tak tej kvapky, tie sa mozu aj pod 3 roky, len menej kvapiek. myslim, ze to funguje, kliesta mali len ak neuzili b-komplex

jahell
autor
21. máj 2022

@zuzkaa1991 Ďakujem, vyskúšam

jahell
autor
21. máj 2022

@vikusjk
@zabina27
Ďakujem 😊

amarilka26
21. máj 2022

Ja pouzivam tento..