Odlupujúce sa nechtíky od lôžka

zziiizziii
3. sep 2017

Maminky hroznú paniku som chytila keď som toto zbadala dcérke na nechtoch, čo to môže byt?mate s tým niektorá skúsenosti?hrozne by ste mi pomohli...

janas17
3. sep 2017

Vyzerá to ako mykóza možno ale každopádne co najskôr k lekarovi, mne v detstve takto začali rast na dvoch prstoch divne nechty a mam to uz navždy, nedalo sa s tým uz potom bič robiť. To lôžko je navždy poškodené, necht zdeformovaný. U mna to nebolo mykózou ale nejakým asi poškodením nechtového lôžka alebo čím, doteraz sme na príčinu neprišli. Bez co najskôr k lekarovi kým sa s tým da niečo robiť.

izabela333
3. sep 2017

ak ste prekonali chorobu ruka- noha- ústa tak po nej zliezajú nechty...aj my sme to takto mali, pod odlúpenými nechtami vyrastajú nové a zdravé....s mykózou nemám skúsenosti, takže neviem posúdiť.

zzuzulinka
3. sep 2017

My sme mali to iste(ruky,nohy,usta)a isli na dolu nechtiky vsade aj na nozickach. Tam to bolo najhorsie..😔

zziiizziii
autor
3. sep 2017

@izabela333 a to je aká choroba?ale teraz v lete sme neboli choré len sme mali na jar kiahne

lusy1507
3. sep 2017

My zrovna mame virus ruky nohy usta, nastastie sme obisli len s pupacikmi, snad uz sa to nezhorsi. Vraj je to teraz dost rozsirene a v horsich pripadoch zlezaju aj nechtiky. Pokial ma dieta dobru imunitu, nejde o nic hrozne...

zziiizziii
autor
3. sep 2017

@lusy1507 ale nám len tie nechtíky zliezaju dole inak jej nič nie je tak aj tak to môže byt ten vírus?

lusy1507
3. sep 2017

@zziiizziii to neviem lebo choroba sa vraj prejavuje pupakmi na koncatinach alebo v ustach. Zajtra je pracovny den, nestresuj sa zbytocne teraz a rano zavolaj lekarke, pripadne ak mozete tam rovno zajdite

piece
4. sep 2017

Ja by som šla čo najskôr k doktorke, je jedno či to je takého alebo takého pôvodu, treba aby sa jej na to pozrela. Ak to je len nejaká mykóza tak jej na to predpíše nejaké tie krémy a za chvíľu bude v poriadku 🙂

anett30
13. nov 2023

@izabela333 dobrý deň, aký to malo priebeh keďže prežívame asi niečo rovnaké 🤦😩

anett30
13. nov 2023

@zziiizziii dobrý deň, aky to malo nakoniec priebeh? Bolelo to dcérku? Prežívame to isté 🤦