Odkedy podávať Vianočné menu?

gaviota145
30. aug 2011

Odkedy by ste dali dieťaťu jesť zemiakový šalát , kapustnicu, rybu a podobne?

skuste1983
30. aug 2011

Ahojky. Kapustnicu a šalát do 1-2 rokov asi nie, ale rybka zo zemiakovou kašou a nejakú mňam polievočku... môže byť. Náš bude mať už 2,5 roka na vianoce, takže pre všetkých rovnako. Aj tak veľa neje, takže to určite bruško zvládne. Starší mal na prvé vianoce 10 mesiacov, tam som to zatrhla (bývali sme u svokrovcov). Bola rezančeková polievočka a zemiakové pyré s dusenou rybkou. Stačilo... pochutil si.

lussy23
30. aug 2011

Ja by som dala od tých 2 - 3 rokov. Ale myslím, že dieťaťu je jedno či má krupicovú kašu alebo rezeň. Hlavne že Ježiško prinesie darčeky 😀

bubelko
30. aug 2011

@gaviota145 starsi mal 18 mesiacov lebo je letne dieta, mladsi mal akurat rok, lebo je decembrovy, ked dostali zemiakovy salat. robim bez majonezy, tak som nevidim dovod nedat. rybu jedli uz aj pred tym, tak dostali rybie prsty pecene v rure, aby to nebolo take mastne. kapustnicu okostovali, ale nechutila. starsiemu zachutila az posledne vianoce.

janinah
30. aug 2011

môj 14mes. dostal 2 lyžice šťavy z kapustnice a zareagoval vyrážkou,aj zem. kašu s rybou,to bolo ok

julianka777
30. aug 2011

nasa dostala par lyziciek kapustnice ked mala cca 6.mesiacov...nebola ochutena a nic jej neolo,praveze jej chutila...a potom sme jej dali aj oplatku zuvat 🙂