Oddelenie otorinolaryngológie na Kramároch

zuzana7891
15. jún 2014

Ahojte,dnes mame nastupit na detske orl kramare.ma tu niekto skusenost?co mam cakat? Dakujem pekne 🙂

tinad
28. júl 2015

@zuzana7891 ahoj, ako ste pobudli na ORL Kramare? co vam robili a kolko ste boli? Nas to caka, no syncek ma strach z injekcie, kanyl, ...

zuzana7891
autor
28. júl 2015

@tinad ahoj,no bolo to uz davno ale vsetko ok.Maly tiez nema rad ihly a tak takze ked mu davali na infuzku tak poplakal potom uz bolo dobre.Mali mu vybrat nosne aj krcne mandle ale napokon sa na sale rozhodol lekar ze iba nosne.Ked mal ist na salu odviedly nas do miestnosti kde mu dali oblbovak,tusim v kvapkach do nosa,a ked zabraly zobrali ho na salu.Jaj a nez ho tam zobraly tak pustily rozpravku tak nebol vobec stresovany.Sestricky a aj lekar v poriadku vobec nic zle nemozem povedat.Jedine co ma zarazilo ze spis na rozkladacej postely ktoru si kazde rano a vecer musis zlozit rozlozit a odniest do specialnej miestnosti na to urcenej.Norm.postele tam maju iba ak si tehotna.Ja som bola ale este som to vtedy nevedela 😆 Jaj a na izbe je iba jedna zastrcka tak ked ste dve na izbe tak sa musite dohodnut ak si chcete dobit mobil napr.😊 Inak naozaj nic hrozne.