Od kedy môžu deti chodiť do sauny?

kikina84
17. jan 2016

Ahojte maminy..pocula som ze pre imunitu je vhodne aby deti chodili do sauny..mozem sa spytat ak s tym ma niekto skusenosti..od akeho veku je to vhodne a tie co s detmi chodite ci to pripadne aj pomaha? respekt. kde v BA je sauna kde mozu ist aj deti? dakujem pekne za info

pribinak
17. jan 2016

Od maleho babatka, my sme od 3. mesiaca chodili na Baby plavanie a po plavani som sla s krpcom do sauny
Samozrejme, ze sauna nebola taka horuca ako pre dospelych
Je to velmi zdrave, pekne sme sa prehriali

Sauny mas vsade pri bazenoch

lajlilinka
18. jan 2016

My chodíme od 6 mesiaca na baby plávanie, kde je v rámci toho aj sauna. Je nastavená na cca 50-55℃, sme tam cca 5 minút.
Začali sme pred 3 mesiacmi, raz do týždňa a ešte nebola vôbec chorá. Klop klop
Je pravda ze len my sme boli na každej hodine, ale ak dieťatko ochorie po kúpaní skôr si myslím, že problémom je následná starostlivosť ako samotná voda a pod. 😉

m.i.r.i
18. jan 2016

chodit mozu od babatka, tak od 3 mesiacov..tiez sme chodili na baby plavanie a po plavani do sauny..ako tu uz bolo povedane, sauna je vtedy menej vyhriata, nie na 100% finska ako pre dospelych....nas bol tiez vzdy zdravy..ani na plavani sme nikdy nechybali...a saunu si deticky uzivaju
Ale...musis si naozaj vybrat kde a zistit...pripadne doma mozete mat infrasaunu..alebo vlastnu saunu jemne vyhriatu..wellness hotely a podobne wellness zariadenia deti do sauny nepovoluju ( drviva vacsina z nich)..dovody su rozne - ale hlavne sauny su silne vyhriate, deti v saunach placu, kricia, robia bordel a tam ma byt ticho..a tiez ked sa tam premelie vela ludi aj s bacilmi tak v saune tak ako je to super na imunitu tak tam mozes aj nachytat kadeco ak tam pride clovek co si mysli, ze si v saune ide liecit nadchu...takze ano, prospieva to velmi detickam ale musis si vybrat kde a aku saunu

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz