Očná ambulancia na Kramároch

asturia26
4. júl 2016

Zdravim vas. Viete mi prosim povedat, ci na Kramaroch je detska ocna ambulancia alebo je tam len ocne pre vsetkych. Mala by som ist s dvojmesacnym babatkom na prieplach slznych ciest. Dakujem 🙂

tecko28
4. júl 2016

Je v Detskej fakultnej

asturia26
autor
4. júl 2016

@tecko28 a neviete mi povedat aka doktorka tam ordinuje? nas poslali na kramare k ocnej na II. poschodie. No nie sme z BA

tecko28
4. júl 2016

http://portal.dfnsp.sk/index.php/menu1-ambulanc...
Ja som bola s malym u Dr. Prepiakovej, ale isto je tam viac lekarov. Samozrejme treba zavolat, objednat sa, treba do telefonu povedat presne co potrebujete

asturia26
autor
4. júl 2016

@tecko28 ja som tam volala a povedali mi,ze na prieplach sa nemusim objednavat ze len mam prist do 8:00 na nejaku centralu sa zaregistrovat na prizemie a potom na II.poschodie,tak sa hadam neprevezeme zbytocne

plnenapaprika
4. júl 2016

Kramare funguju tak, ze hned na prizemi pri vchode je recepcia, tete das poistenecku karticku a povies ze ides na detske ocne, ona ti vypise taku minikarticku. S tym pojdes hore na druhe, trosku sa asi budes musiet popytat na cestu, ale nic komplikovane. Na ocnom sedi na presklenou stenou teta tej das karticku zdola a vsetky papiere co mas od pediny, ona zalozi malej kartu. S tou potom pojdes o 5 metrov dalej pred ambulanciu. Lekari sa tam striedaju. Je tam sestricka nie velmi prijemna, taka od rany 🙂 a ta ta uz naviguje ci ta vysetria priamo tam alebo mozno vo vedlajsich dverach. Maju to tam porozdelovane. Good luck 🙂

tinkaw
4. júl 2016

Vzdy ordinuje viac lekarov naraz, samozrejme v roznych ambulanciach. Presne ako ste pisala, ako vojdete do nemocnice na lavej strane je registracia. Tak date preukaz poistenca dietataka