Obriezka u detičiek

pillow11
8. sep 2023

Ahojte, máte prosím niekto skúsenosť s obriezkou u detí? Lekárka ju odporúča 10r synovi kvôli fimoze, tak ma zaujíma ako to prebieha, rekonvalescencia, atď... Ako to deti vnímajú? Dakujem.

anavixy
8. sep 2023

10m? A to ma aj nejake problemy? Zapaly, neodteka moc..? Mate aj nazor ineho lekara?

pillow11
autor
8. sep 2023

@anavixy 10 rokov. Žiadne zápaly, ani problémy s močením. Pediatrička hovorila, že to netreba riešiť. Kedysi žila v zahraničí a tam sa to absolútne ze vraj nerieši tak ako u nás. Tak som tomu verila, že sa to spraví "samo". Ale nespravilo a teraz je podľa urológa jediná možnosť obriezka.

anavixy
8. sep 2023

Ahaa, ja som zle precitala 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ tak to samozrejme chapem… hmm asi niekto ma stastie a spravi sa to samo a niekto bohuzial nie, drzim palce, nech to dobre dopadne 🍀🍀

sono2
8. sep 2023

No a prečo ved to je super. Budúca manželka sa poďakuje. Fakt.

pillow11
autor
9. sep 2023

@sono2 Osobná skúsenosť?

pillow11
autor
9. sep 2023

@anavixy asi áno. Len mám z toho trochu stres, tak hľadám niekoho kto ma s tým skúsenosť.

slavomira236
9. sep 2023

@pillow11 nic neboj je to kratky zakrok syn mal ale ciastocnu . Pipik par dni opuchnuty vyzeralo to strasne po od aleni. Natierali sme framykoinom macali v repiku

pillow11
autor
9. sep 2023

@slavomira236 a po čase všetko úplne v poriadku? Nemá z toho traumu?

sono2
10. sep 2023

@pillow11 áno mužovi robili keď bol väčší.

slavomira236
11. sep 2023

@pillow11 v pohode ma 10 a zatial ziadma trauma..uvidime neskor. Ked musis rak musis