Obriezka u deti - skúsenosti

katka1323
6. dec 2021

Ahojte, prosim vas mate niekto skusenosti s obriezkou u deti? (konkretne 3 rocneho) zo zdravotnych dovodov je potrebne mu to spravit. Zaujimalo by ma ako dlho ich to potom este bolelo, ako to zvladali? Popripade mate niekto skusenosti konretne s Nitrou?
Dakujem

mima1
6. dec 2021

Nitru neviem. Ale suseda ma oboch chalanov. Jeden zdravotny problem a druheho dala len tak 🙈
Viem ze toho mensieho to bolelo dlhsie a vozila ho aj na kociku este asi tyzden.

frzeiovn
6. dec 2021

@mima1
@katka1323
Ahojte. Môj manžel tým prešiel už skoro ako dospelý a boli sme aj s mladším synom vo ZV. Mal vtedy 5 rokov teda pred 3 a riadne ho uspali jedna noc v jednej posteli😴ale taký týždeň až dva sa mu to hojilo. Bol doma zo skolky a mocili sme sa v harmanček a repliku. A pekne sa mu zapojilo a je chlap poriadny.

drobcek26l
7. dec 2021

Ahoj môj syn mal 5 rokov. Boli sme v Bojniciach. Robili mu to o štvrtej poobede najviac ho to bolelo asi keď sa mal ísť v noci prvýkrát vycikať. Potom ráno keď sme mali ísť domov to mal citlivé tak mal len dlhé tričko oblečene. Spodné prádlo si dal asi až na tretí deň. Ale nemyslím že by bol nejaký uboleny len to mal citlivé. Aké 2 dní po operácii sa už vozíl na bicykli