Nutrolin B sirup verzus Actilac banánový

milka1978
21. mar 2013

Ahojte maminky. Aké máte skúsenosti s jednotlivými produktami? Teraz mám chorého syna a na začiatku som mu dávala ku ATB Nutrolin B sirup no z neho ho boleleo bruško a aj stolicu mal takú inú ako bežne pri ATB+probiotika. Potom sme prešli na Actilac banánový a odvtedy je všetko O.K. chcem sa opýtať či ste mali podobný problém a či je dobré, že som prešla na iné probiotiká, alebo sa mám poradiť s lekárkou? Skúšala som aj "študovať" príbalové letáky no nie som z nich o nič viac múdrejšia ako na začiatku. Ďakujem za každú skúsenosť.

xlucia
21. mar 2013

@milka1978 pre takych malych sa mi osvedcil iba infandphilus

milka1978
autor
21. mar 2013

@xlucia o tomto som ešte nepočula .... je to sirup? alebo prášok? alebo tabletky?

xlucia
21. mar 2013

@milka1978 prasok. dava sa do tekutiny. toto je kvalitne probiotikum, nam velmi pomohlo

milka1978
autor
21. mar 2013

@xlucia aha? no to isté je potom aj ten actilac ... ten aj nám pohol najviac ... asi sú lepšie práškové probiotiká ako sirupy či tabletky

andreak21
11. apr 2013

ahoj, aj nam pomaha vzdy....a hlavn ho netreba drzt v chlade a beriem ho hocikde so sebou. Starsiemu dávam už ten druhy actilac- ten kapslovy. ten je tiez velmi dobry,ten aj ja zvyknem. A aj podla mna su lepsie a trvacnejsie praskove ako kvapky, sirup. tie akk neminies, musis vyhodit...