NÚDCH - chirurgia

river_song
3. jan 2023

Ahojte, boli ste teraz niekedy v (kludne aj priebehu par rokov) hospitalizovaný s babatkom v NUDCH Kramare- chirurgia? Nas to caka a zhanam akékoľvek tipy a skúsenosti 🙂 co čakať, čo nečakať, na čo sa pripraviť.. Ďakujem

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
river_song
autor
3. jan 2023

@evivb jeeej, to si ma potešila.. tiez som rezervovala nadstandardnu izbu, tak snad to mozem brat ako hotovú vec.. ako je to tam prosim so stravou pre mna ako doprovod? Vlastná, či nemocničná? A napr. mozem ai tam zobrať kočík? Mala si na nadstandarde normalnu postel alebo rozkladaciu?

palicka
3. jan 2023

@river_song myslím, že somstravounje to v celom NUDCh rovnaké. Môžeš si objednať nemocnicou za myslím 8/12€, nepamätám si… ale väčšina rodičov asi využíva bufet na prízemí, kúpiš si tam aj raňajky aj varené…

river_song
autor
3. jan 2023

@palicka a este prosím, hlupa otazka, pardon..., ale to môžem aj s malou ist do bufetu? Predpokladam ze sestricky asi nepostrazia.. ci ako to tam funguje?

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
river_song
autor
3. jan 2023

@evivb ďakujem krásne za odpovede, to mi dosť pomohlo.. za ten oblek som citala ze sa dá zakupit, ale som sa zabudla opytat ze naco to vlastne je.. tak uz viem, dakujem . Tak snad uz len dufat že nám neprelozia termín, dosť ľudí mi hovorí ze to je celkom zvykom ze to budu prekladať.. ale uvidíme.. este raz dakujem 👍🙂

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timuska551
29. jan 2024

@river_song dobrý deň môžem sa spýtať ci ste tam už boli hospitalizovaný?

river_song
autor
6. feb 2024

@timuska551 ano boli, takto pred rokom 🙂