Nosový sprej Rinogermina pre deti

roselyn
5. jan 2018

Dobry den, daval niekto svojmu dietatu tento sprej do nosa (na obnovu imunity v nose pri opakovanych zapaloch nosnej mandle a sinusitide)??? Pomohol? Dakujem za odpovede ;)

pe5ka1
24. jan 2018

Skúste toto, trošku stipe ale dá sa zvládnuť.

gastankaa
17. apr 2018

ja to od zimy neviem zohnat syn mava neustale bacila v nose,uz ma aj vyoperovanu nosnu mandlu a ziadne zlepsenie 😐

roselyn
autor
17. apr 2018

@gastankaa
co neviete zohnat? rinogerminu ? lebo to normalne Vam v lekarni objednaju a hned na druhy den sme po nu isli (nam zavolali). su to probiotika do nosa , cize to je volnopredajny liek (bez receptu) 😉

lubi2002
25. nov 2018

Ahojte, neviete prečo sa môže používať až od 3 rokov?

jajabajaja
1. feb 2019

ahojte, syn sa po prvom nastriekani stazuje,ze mu to strasne smrdi a ze ho z toho boli hlava.stretli ste sa s niecim podobnym?zapacha to naozaj?

gastankaa
1. feb 2019

@jajabajaja ano,moj syn mrncal,ze ho to stipalo,ledva vydrzal tu kuru,bolo mu to neprijemne a aj kamoskinej dcere to smrdelo

jajabajaja
1. feb 2019

@gastankaa da
dakujem za tak rychku odpoved. uz som sa zlakla,ze zas na nieco zaucinkoval nespravne. lebo este aj na bezne kvapky do oci mi janci,ze ho palia.takze smrad je zrejme normalny?Trochu som zostala prekvapena, ze je na stranke distributora ako kontakt len adresa.Cakala by som v casti "NAPISTE NAM" aspon mail,resp. telefonne cislo,tak som normalne zacala pochybovat o serioznosti pripravku. A mozem s opytat,ci Vam pomohla ta kura?

gastankaa
1. feb 2019

@jajabajaja pravdupovediac sme minuli len 1 sprej z 3, lebo potom presiel na alergologicku liecbu,tak som to uz nekombinovala, stale mam tie 2 v chladnicke,uz mu ich ani nedam,mozno si dam preventivne ja
kupila som tuto kuru preto,ze mal v jednom kuse v nose bacile zo skolky....

sionell
17. feb 2019

Kopirujem moj prispevok z inej skupiny: Neaplikujte to dcerke rano pred skolkou, lebo jej aj tak vsetko vytecie so soplikmi a zbytocne ju tym stresujete. Tieto probiotika boli po aplikacii u cca 15-30 % ludi pritomne aj po 3 mesiacoch, cize to ci je aplikovana rano alebo inokedy je nepodstatne. Skuste jej to vstreknut poobede a potom znova vecer tak, aby sa to nedostalo do hrdla - nech nepotahuje nosom po vstreknuti, a nech si potom nelahne, ale ostane sediet. A odporucam dat cmulat cukrik a pustit oblubenu rozpravku, potom nebude plakat a Rhinogermina ma sancu v nosteku zaschnut a ostat v nom aspon na chvilu. Mna to teiz drazdilo, ale pomohlo to, v novembri, decmbri a januari sme ostali zdravi po prvy krat za 5 rokov. Ale stipe to v hrdle ako ked mate anginu, no trva to asi len 10 minut. Najlepsie je ak sa to nedostane do hrdla hned na zaciatku, ale stecie to tam az po chvilke, potom to stipe menej.

sionell
17. feb 2019

@gastankaa Ak by ste sa rozhodli tie dve balenia nevyuzit, rada ich od vas odkupim, teraz pocas chripkoveho a alergenneho obdobia sa urcite zidu az do maja. Len skoda, ze to balenie nie je mensie, aby sa to dalo brat napr. 2x v mesiaci po 3 dni, lebo trapit sa s tym 7 dni, to je fakt neprijemne a dlhsie tie kmene nevydrzia.

zuzkoch
1. júl 2019

Ak by mal niekto záujem, mám 1 nevyužité balenie (spotreba 5/2020). Len osobný odber Košice, nakoľko sa skladuje v chladničke. Možno sa niekomu hodí na skúšku, prípadne na predĺženie kúry.

ala2110
30. sep 2019

ahojte, tiež mám doma jedno trojbalenie(celú kúru), lebo som objednávala 2 a malému to nechutilo, neotvorené a doba expirácie máj 2020. Celú dobu skladované v chladničke. Mne to určite pomohlo. Ak máte niekto záujem, tak sa mi kľudne ozvite, určite sa dohodneme na cene. Ala

lubi2002
30. sep 2019

ja podobne, mam doma jedno trojbalenie navyse (jedno sme minulu zimu minuli) a toto zostalo, dcerke uz davat nebudem..je to v chladnicke a v zaruke. ak by mal niekto zaujem, tak len osobny odber Bratislava (postou sa to neda poslat, pokazilo by sa)

zuzkame
29. jan 2020

ahojte, tie, co to ponukate na predaj a je to este aktualne, poslete mi pls do spravy cenu a lokalitu? Dakujem
@ala2110
@lubi2002

lubi2002
29. jan 2020

@zuzkame ahoj, u nas to uz nieje aktualne. vyuzival to manzel 🙂 kedze sme nevedeli ci sa preda, radsej ako to vyhodit 🙂 tusim uz len jedno balenie mame z tych 3

ala2110
29. jan 2020

@zuzkame ahoj, už som predala tuším ešte niekedy v novembri, bolo to za 12 € trojmesačné balenie....

karla247
27. mar 2020

ahojte, stalo sa niekomu z vas (otazka na dospelych testovacov rinogerminy 🙂 ), ze po aplikacii vam pripravok upchal nos a tvorili sa vam nasledne (po noci) zlte hlieny v nose a pritom ste chori neboli, rinogerminu ste si nasadili ako kuru. dakujem za odpoved 🙂

ala2110
27. mar 2020

@karla247 ahoj, mne sa to určite nestalo, skôr je možné, že máš nádchu, rinogermina je v podstate len probiotikum na sliznicu nosa, mohlo ti to uvoľniť dutiny, preto sa spustili hlieny..ale pre istotu sa opýtaj nejakého lekárnika, je možné že zle reaguješ na nejakú zložku lieku...

tinnymartini
12. okt 2020

Dobry den, mam 2 balenia v chladnicke ktore nevyuzijeme, ak by mal niekto zaujem, posuniem. Odber Košice - Terasa

marika2101
5. nov 2020

@sionell konečne som našla niečo, čo ma uistilo v tom, že je to normálne, keď syn piští, že to štípe a hovorí, ze ho to štípe aj v hrdle/na podnebí. Po chvíľke to prejde. U nás zaberá aj pitie po vstretnutí. Bála som sa, že to má nejaký súvis s tym, že má vybratú nosnu mandlu....🙏

sandyka90
10. dec 2022

Aj ja mam dve balenia nenacate v chladničke

petrapod
10. dec 2022

@jajabajaja áno zapácha.

andrea_b_
6. jún 2023

@sandyka90 ešte máte prosím , do kedy je exp ?

sandyka90
6. jún 2023

@andrea_b_ predané

andrea_b_
6. jún 2023

@sandyka90 oky ďakujem
Ak by niekto prosím mal na predaj , kúpim 🤗

tehlicka1
7. sep 2023

@andrea_b_ ak je to este aktualne mam trojbalenie

andrea_b_
10. sep 2023

@tehlicka1 nam staci ešte 1 ks .

tehlicka1
10. sep 2023

@andrea_b_ chapem ale neplati sa mi predavat zvlast...jedine ak cele 3bal

alezia
9. okt 2023

Ak by mal niekto zaujem mam navyse trojbalenie, expiracia 9/2024