Nonstop choré deti

maja122222
2. máj 2023

Maminky prosím vás mám tu niejake co ich deti boli so škôlky non stop chore alebo aj sú.. a co im zabralo nato aby aspoň ten mesiac chodili do škôlky mi minulý týždeň 2 dní predtým týždeň dobrala atb a hneď sople upchaty nos a už aj začala pokasliavat a dnes aj horucka už aj mandle vonku aj na alergo sme boli tam všetko ôk ale berieme bronchovaxom ja už som zúfalá strasne prosím povedzte mi ze to raz skončí lebo fakt už neviem čo robiť aj posilnujeme imunitu aj prepláchujeme nos jaa už neviem čo máte ešte niejake iné rady co pokoze .

zorkahorka
2. máj 2023

Ake stare su deti? Moj syn to mal takisto, teraz predskolak, byva chory menej - raz do mesiaca. Davam imunoglokan a rybi tuk.
Ja si myslim, ze nepomaha nic, len si tum prejst

laura164
2. máj 2023

Moja je predskolacka a ešte ani raz nebola celý mesiac v škôlke, dávala som polrok imunoglukan- nezabral, arkodefensis-nezabral, dávam vibovit, ten je celkom ako tak ok, kvapky b-komplexu a céčko. Tiež mám už pocit, že nič nepomáha

mamickalisticka
2. máj 2023

U nas rovnako.. prvý rok v škôlke.. 🥺 verím, že sa to zlepší.

ctahka
2. máj 2023

@maja122222 moja bola chorá celú škôlku, zdravá bola len cez covid, keď bola doma.Pokial bude v kolektíve malých detí v škôlke,tam sa toho veľa premelie,je to normálne.Mozem povedať že až teraz, odkedy chodí do školy,bola chorá dva razy,a atb už vôbec nepotrebovala,proste si tým prešla.V rámci imunity je za mňa dobrý imunoglukan.Syn chodí prvý rok do škôlky, každý mesiac nosí dáke sople,ale ked vidím, že už bude chorý,zdvojnasobim dávku a väčšinou mu to do týždňa prejde aj bez atb.A prvé mesiace škôlky sme dávali aj probiotiká v spreji do nosa-rhinogermina.

maja122222
autor
2. máj 2023

@zorkahorka tak dcérka bude v auguste mat 5 a synček teraz 2 samozrejme on to od nej všetko chytí

feba8284
2. máj 2023

@maja122222 ak bude imunológ súhlasiť, popros ho o IMUNOR. U nás spravil zázraky.

maja122222
autor
2. máj 2023

@feba8284 vážne tak moje brali bronchovaxom a hneď ako vybrali 3 deň obaja na raz chori tak skúsim sa jej popýtať ci n3mozu ten imunor
Dakujem

feba8284
2. máj 2023

@maja122222 my, po imunore, od začiatku februára nič. Ani raz nechýbali v škôlke. Vybrali po 2 balenia za sebou.

babatkoo
2. máj 2023

@maja122222 ahoj, mojmu zabrala jedine kombinacia Isoprinosine + Imuron, predpisuju mi ho bud pediatricka alebo alergologicka.

maja122222
autor
2. máj 2023

@feba8284 no tak to potom skúsim ju popýtať nech nám dá ten imunor

pohodacka03
2. máj 2023

@maja122222 to iste riesim, nic nepomaha. Mandle este nema vybrate, ale caka ju to. Berie C,D, probiotika, isoprinosine som skusala, arcodefens, imunoglukan. Naposledy 3 tyzdne doma, v skolke vydrzala 3 dni a zase je chora 😏