Nočný kašeľ u štvorročného dieťaťa

chryse
4. sep 2014

Ahojte maminky, témy o kašli už tu sú, no nenašla som žiadnu, kt. by aspoň trochu popisovala náš problém. Mám dcéru, kt. bola koncom júla preliačená ant., lebo mala v nose moraxelu a antimykotikami, lebo mala premnoženú candidu v hrdle. Kontrolne výtery boli už neg. Užívala aj probiotika. No po preliečení stále ostala zahlienená. Ostali zadné sople, ktoré nevie vyfúkať. Cez deň jej problém nerobia ale v noci máva ten problém, že začne kašlať, najprv je to suchý kašeľ, kt. prejde do vlhkého a pritom preglguje, akoby jej tie hlieny zatekali. Takto kašle cca 10 min v sede, pričom jej nastriekam morskú soľ do nosa a keď pozteká je ok. Niekedy kašle raz, niekedy 2x za noc a ráno keď sa zobudí Výtery ma negatívne, mandľa zvetšená na výber nie je a alergická je len na brezovité stromy. Reflux nemá. Nevieme už ako jej pomôcť. Nestretli ste sa s takýmto kašľom niekto? Užíva Airius, sinupret sme dávali, no ten ju po čase začal viac zahlieňovať. Ďakujem za rady

cikyta
4. sep 2014

Skúste tymianový čaj. A sirup ambrobene.
Píšem z vlastnej skúsenosti po neustálom 5 mes. kašly v kuse,kedy nezaberala pediatrička-lieky od nej, ani imunologička-lieky od nej.....myslím, že nám pomohlo práve vyššie spomenute. 🙂
@chryse

siska53
4. sep 2014

@chryse nejedava k veceru mliecne vyrobky/? Mama raz zistila,ze ked si da vecer jogurt,tiez kasle v noci. Ak si nic mliecne neda,nekasle.

Necitala som ine prispevky.