NKS a ADHD u 5 ročného, agresivita a hnev

7. feb 2022

Dobrý deň, poprosím o názory, rady, postrehy.
Mám 5 ročného syna, ktorý má nks a adhd diagnostikované, osledné dva-tri mesiace je veľmi náročným, ešte viac ako predtým, lebo začal byť veľmi zlý, má v sebe toľko hnevu, všetko ho rozdrazdi, hneď začne hádzať, ničiť. Udrie kto mu do cesty príde, postipe, uhryzne.
Neviem sa dovolať našej psychiatricke, asi je v karanténe, zatiaľ sme zvládali v pohode bez liekov ale teraz už neviem, už asi bude musieť niečo brať. Alebo ako mu pomôcť, skúšala som aj cbd dávnejšie cez leto, vobec nepomohlo, skôr naopak.
Reálne skúsenosti by pomohli. Ďakujem

denkatn
7. feb 2022

na facebooku je skupina kde su aj vymenovani poradcovia pre deti ADHD, ale konkretne v Bratislave. tam sa skuste tiez opytat... ak tu nenajdete pomoc..https://www.facebook.com/groups/zivot.s.adhd/?m...

lentilka23
7. feb 2022

Ja mam doma 7 rocneho, s NKS a Adhd. Viem da sa ro razko zvladat. Uz nam dali aj autizmus. Neviem co bude dalej, ale ja verim ze z toho vsetkeho vyrastie.

andrejka1974
7. feb 2022

@lentilka23 s autizmu sa nedá vyrásť len sa s tím musíte naučiť zit

andrejka1974
7. feb 2022

Ja mám autistku ťažký stupeň a tiež sme to prestali postupne zvládať a tak od 9 rokov berie rispen a veľmi pomohol je oveľa kludnejsia

kacena4
7. feb 2022

treba hladat co spusta jeho ynev, agresivitu. casto je to nepochopenie zameru dietata alebo neocakavana zmena. drzim palceky