Niečo overené na podporu imunity 12-ročného dieťaťa

lara1128
14. aug 2024

Ahojte, poraďte prosím niečo naozaj overené na podporu imunity u 12 ročného chalana.
Poslednú dobu býva často chorý, lepí sa naňho všetko. Lekárka to nerieši predpise bud antibiotika alebo antivirotika. Takto dookola. Chodíme aj na imuno do Smokovca no taktiež bud antivirotika alebo nič....
Ďakujem za každú úprimnú radu

summer23456
14. aug 2024

@lara1128 ahoj, ja odporúčam preplachovat nos konvičkou počas školského roka keď príde zo školy,aby vyplavilo bacile. V prípade choroby viackrát denne. Plus dcéra užívala vitamín c, zinok, selén a hlivu ustricovu, my sme ju mali zn.terezia.

lara1128
autor
14. aug 2024

@summer23456 tie vitamíny aj hlivu ste užívali celý rok? Ten preplach nosa - je nejaký návod ako nato?? A čím preplachujes

luccija
14. aug 2024

@lara1128 kolostrum, imunoglukan, céčko,zinok
Imunolog nepodpísal Bronchovaxom či iné lieky?
No a klasika dobrá strava, spánok, šport...probiotiká
Aké máva choroby?

luccija
14. aug 2024

@lara1128 kúpiš kanvičku v lekárni nie je ťažké, ale môže to byť neprijemne.Mna z toho pálila sliznica práve preto, že som mala často zápaly horných dýchacích ciest.Alergo, ORL ste boli?vytery celá rodina možno si niečo prenášate aj, keď vám nič nie je

summer23456
14. aug 2024

@lara1128 kúpila dom konvicku za 10 eur cca, je tam odmerka, prevarila som vodu, do konvičky jedna odmerka obyčajnej kuchynskej soli,zvyšok dolejes vodou. Takou príjemne teplou, nie studená ani horúca. Je návod v krabičke. Hlivu som kupovala najväčšie balenie a tiež som jej dávala od polovice augusta denne cca pol roka. Potom zas o rok. Dcére aj mandlu vybrali,nič to nepomohlo. Koncovka vytlačí von aj škole keď máš nádchu. Kukni návody na YouTube. Hliva je vlastne imunoglukan, len jej ho bolo tuším viac mg ako v tých predražených imunoglukanoch. Ja dom striehla vždy akcie 2+1 zadarmo alebo nejaké zľavové kódy a nebolo to zas také strašné cenovo

lara1128
autor
15. aug 2024

@luccija nie nepredpísal. Väčšinou angina

luccija
15. aug 2024

@lara1128 ja som mala časté zápaly hdc
Obvodná stále len ATB, až som sa nahnevala išla na imuno zobrali krv a mala som zníženú celkovú aj bunkovú imunitu stovky eur v lekárni za doplnky, kúry...lekárka povedala, že nič by mi nepomohlo
Dostala som imunor, bronchovaxom a mala som kľud chorá raz za rok plus spravila testy na alergiu.
Pýtaj sa na imuno a niečo na podporu imunity.

merrymajer
21. aug 2024

Moja máva vždy na prelome období, stále angíny. Aj zvýšené hodnoty ASLO . Veľmi dobre nám zaberá IMUNOR a tento rok idem vyskúšať tieto dva produkty . Ak by ste chceli vedieť viac kľudne napíšte správu.